Сьогодні 20 вересня 2024 р.

Матчі суботи, 8 квітня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, ігор за участю українських команд і легіонерів, Інтернет- і ТБ-трансляції на вітчизняних каналах.

14:30   МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД – ЕВЕРТОН 2:0
            Поразка на «Олд Траффорд» може коштувати «Евертону» Віталія Миколенка (29 ігор) потрапляння до зони вильоту… Українець вийшов на заміну одразу після перерви та відіграв до фінального свистка.
17:00   АСТОН ВІЛЛА – НОТТІНГЕМ ФОРЕСТ 2:0
            БРЕНТФОРД – НЬЮКАСЛ 1:2
            ВУЛВЕРГЕМПТОН – ЧЕЛСІ 1:0
            «Челсі» Михайла Мудрика (9 ігор, 1 асист) не зміг повернутися на шлях перемог навіть під приводом Френка Лемпарда. Михайло разпочав поєдинок на лаві запасних та вийшов на заміну на 68-й хвилині вже за рахунку 0:1 на користь суперника.
            ЛЕСТЕР – БОРНМУТ 0:1
             «Борнмут» Іллі Забарного (1 матч) здобув важливу перемогу та видірвався на три очки від зони вильоту. Український захисник потрапив у заявку, але на полі не з'явився.

15:30   ФІОРЕНТИНА – СПЕЦІЯ 1:1
             «Спеція» Віктора Коваленка (14 ігор, 1 асист), який через травму не потрапив у заявку, здобули очко на виїзді.

16:00   БОРДО – БАСТІЯ 2:0. Чемпіонат Франції. Ліга 2, 30-й тур
            «Бордо» Данили Ігнатенка (28 ігор, 2 голи, 1 асист) залишає за собою другий рядок за підсумками туру. Український півзахисник відіграв увесь поєдинок та записав до свого пасиву попередження.

16:00   ГОРИЦЯ – ОСІЄК 2:0. Чемпіонат Хорватії, 28-й тур
            «Осієк» Євгена Чеберка (14 ігор) не перемагав із січня і після цієї поразки поки зберіг за собою третю, єврокубкову, позицію. Українець до заявки не потрапив.

17:00   КОРТРЕЙК – ЕЙПЕН 0:0. Чемпіонат Бельгії, 32-й тур
            «Кортрейк» продовжує вести боротьбу за місце під сонцем, сподіваючись на допомогу свого основного захисника Олексія Сича (12 ігор, 1 гол, 1 асист), який не грає через травму із середини січня.

17:30   ЛУДОГОРЕЦЬ – БОТЕВ 8:1. Чемпіонат Болгарії, 25-й тур
            «Лудогорець» Ігоря Пластуна (18 ігор), продовжуючи переслідування софійських армійців, розгромив свого суперника. Пластун вийшов у старті та відіграв увесь матч.

18:30   ПОГОНЬ – КРАКОВІЯ 3:2. Чемпіонат Польщі, 27-й тур
            «Краковія» Євгена Коноплянки (19 ігор, 1 гол, 2 асисти) знову не змогла здобути першу весняну звитягу цього року. Українецб вийшов в стартовому складі та відіграв 67 хвилин.