Сьогодні 20 вересня 2024 р.

Англія, 30-й тур. Невдале повернення Лемпарда, перемога «шпор»

В рамках 30-го туру чемпіонату Англії «Вулвергемптон» приймав «Челсі». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь «вовків». Єдиний гол на 31-й хвилині забив Матеуш Нуньєш.

Український вінгер лондонців Михайло Мудрик розпочав зустріч у запасі. На 69-й хвилині гри наставник «синіх» Френк Лемпард випустив українця. Михайло замінив Рахіма Стерлінга, проте допомогти своїй команді він так і не зміг.

Зазначимо, що це був перший матч Лемпарда після повернення на керівну посаду команди «синіх». Наразі «Челсі» посідає 11-те місце у таблиці АПЛ. У команди 39 очок після 30 турів. «Вулвергемптон» має 31 пункт.

«Тоттенгем» приймав на своєму полі «Брайтон» – обидві команди є явними претендентами на єврокубкову зону та мають шанси зачепитися за зону Ліги чемпіонів.

«Шпори» відкрили рахунок на десятій хвилині завдяки зусиллям Сона Хин Міна, але вже на 17-й хвилині «Брайтон» міг повертати паритет на табло, проте гол Мітоми доволі спірно скасували за гру рукою. Проте підопічні Роберто Де Дзербі таки зрівняли рахунок ще до перерви – автором гола став захисник Льюїс Данк.

Найцікавіше почалося у другому таймі, коли на 55-й хвилині система VAR відмінила ще один гол «Брайтона» через те, що під час удару Данні Велбека м'яч, нібито, влучив у руку Мак Аллістера.

Після цього рішення між тренерськими штабами «Тоттенгема» та «Брайтона» сталася невелика сутичка, внаслідок якої обидві команди залишилися без своїх головних тренерів – Крістіан Стелліні та Роберто Де Дзербі отримали по червоній картці.

Жертвою чергового спірного рішення арбітрів знову став Мітома, на якому не було призначено пенальті. І за всіма законами жанру Брайтон зрештою пропустив гол від Гаррі Кейна наприкінці зустрічі, який і приніс «Тоттенгему» перемогу з рахунком 2:1.

ВУЛВЕРГЕМПТОН – ЧЕЛСІ – 1:0
Матеуш Нуньєш (31).
Вулверхемптон: Са, Семеду, Доусон, Кілман, Тоті, Матеуш Нуньєш (Коллінз, 90+6), Леміна (Траоре, 74), Гомеш, Поденсе (Моутіньо, 64), Кунья (Сарабія, 75), Коста (Хван Хі Чхан, 63).
Челсі: Аррісабалага, Джеймс, Фофана (Чалоба, 80), Кулібалі, Кукурелья (Чілвелл, 68), Галлахер, Фернандес, Ковачич, Стерлінг (Мудрик, 68), Хавертц (Пулішич, 61), Фелікс (Обамеянг, 67).
Попередження: Леміна (39), Гомеш (59) – Кукурелья (49), Стерлінг (63), Галлахер (67), Ковачич (87), Чілвелл (89).

ТОТТЕНГЕМ – БРАЙТОН – 2:1