Сьогодні 20 вересня 2024 р.

Іспанія, 28-й тур. Реал – Вільяреал 2:3. Коронація «Барселони»?

Мадридський «Реал» у матчі 28 туру іспанської Ла Ліги на своєму полі поступився «Вільяреалу» з рахунком 2:3.

Рахунок у матчі було відкрито на 16-й хвилині поєдинку, коли Пау Торрес зрізав м'яч у свої ворота. Потім наприкінці першого тайму Семюель Чуквезе скористався передачею Джовані Ло Чельсо, та зрівняв рахунок у матчі.

На старті другого тайму Вінісіус Жуніор відзначився результативним ударом із передачі Дані Себальйоса. Однак на 71-й хвилині гості зрівняли рахунок зусиллями Хосе Луїса Моралеса, який забив через п'ять хвилин після виходу на заміну.

На цьому події матчу не закінчилися – на 80 хвилині Чуквезе оформив дубль, скориставшись асистом Алекса Баени та вивів «Вільяреал» уперед. Через дві хвилини господарі заробили право на пенальті, але після перегляду відеоповтору одинадцятиметровий удар було скасовано.

Після 28 турів «Реал» набрав 59 очок та посідає друге місце у турнірній таблиці Ла Ліги з відставанням від «Барселони» (на одну гру зіграли менше) на 12 балів. У «Вільяреала» 47 очок та п'ятий рядок.

РЕАЛ – ВІЛЬЯРЕАЛ – 2:3
Пау Торрес (16, автогол), Вінісіус (48) – Чуквезе (39, 80), Моралес (70).
Реал: Куртуа, Васкес, Рюдігер, Алаба (Мілітао, 46), Начо, Асенсіо, Чуамені (Модрич, 72), Себальос (Камавінга, 76), Родріго, Бензема (Вальверде, 59), Вінісіус.
Вільяреал: Рейна, Фойт, Манді, Пау Торрес, Педраса, Терратс (Трігейрос, 33), Парехо, Баена (Мохіка, 90+1), Чуквезе (Феменія, 90+1), Ло Сельсо (Альберто Морено, 67), Піно (Моралес, 67).
Попередження: Піно (25), Педраса (35), Фойт (69).

9 квітня 2023 00:06