Сьогодні 16 жовтня 2024 р.

Результати матчів неділі, 6 жовтня

«Футбольний клуб»

Розклад зустрічей у рамках топ-чемпіонатів і турнірів, ігор за участю українських команд, легіонерів, а також суперників наших клубів у єврокубках. Інтернет- і TV-трансляції на вітчизняних каналах.

ЧЕЛСІ – НОТТІНГЕМ ФОРЕСТ 1:1
            У п’ятьох попередніх турах «Челсі» Михайла Мудрика (4 гри) втратив лише два бали, піднявся на четверту позицію, але сбогодні не зміг перемогти. Мудрик вийшов на заміну на 90-й хвилині.
18:30   БРАЙТОН – ТОТТЕНГЕМ 3:2

Чемпіонат Іспанії, 9-й тур***
15:00   ЖИРОНА – АТЛЕТИК 2:1
            «Жирона» Віктора Циганкова (6 ігор, 1 гол, 1 асист) перервалп серію невдач, але без нашого вінгера, який «зламався» в матчі Лізі чемпіонів і вилетів більш ніж на місяць.

19:00   МОНЦА – РОМА 1:1
            «Рома» Артема Довбика (7 матчів, 3 голи, 1 асист) не змогла здобути перемогу в Монці. Довбик відіграв увесь матч та відзначився голом. Ну а підготовку до рандеву з київським «Динамо» в рамках другого туру Ліги Європи, яке призначене на 24 жовтня, римляни розпочнуть пізніше.

15:30   ЛАСК – КЛАГЕНФУРТ 4:0. Чемпіонат Австрії, 9-й тур
            ЛАСК Максима Таловерова (7 ігор), схоже, намацав свою гру, трішки покращив турнірне становище і тепер має почати сходження до верхньої половини таблиці. Таловеров відіграв увесь матч.

20:00   НАСЬОНАЛ – БЕНФІКА - матч не відбувся через густий туман. Чемпіонат Португалії, 8-й тур
            «Бенфіка» Анатолія Трубіна (7 ігор, 3 «на нуль», 5 пропущених м’ячів) посідає третє місце і після трьох поспіль розгромних звитяг в чемпіонаті їде в гості до скромного «Насьоналя» з тим самим безжальним настроєм.

20:30   ПАНАТІНАЇКОС – ОЛІМПІАКОС 0:0. Чемпіонат Греції, 7-й тур
            «Олімпіакос» Романа Яремчука (5 ігор, 1 гол) зіграв унічию з надпринциповим суперником.  Яремчук залишився на лаві запасних.