Сьогодні 16 жовтня 2024 р.

Шахтар – ЛНЗ 5:1. Україна, 9-й тур. Звіт Судакова

«Шахтар» після поразки на тижні від «Аталанти» в Лізі чемпіонів повернувся до рідної УПЛ, де приймав ЛНЗ.

Після «Аталанти» на «гірників» і на тренера вилився цілий водоспад критики, тому сьогодні програти «Шахтар» просто не мав права. Пушич порівняно з матчем із генуезцями виставив на ЛНЗ одразу п'ять нових гравців, хоча особливої ролі в контекстах це відігравати не дійшло – усі ми знаємо, що УПЛ для наших грандів – це зовсім інший турнір.

ЛНЗ непогано стартував у чемпіонаті, проте в останніх матчах команда пригальмувала, у чотирьох матчах один раз програвши, але тричі зігравши внічию з рахунком 1:1.

Загалом же, перший тайм, як і вся гра, далася «Шахтарю» досить легко. «Гірники» традиційно з перших хвилин захопили ініціативу і повели в рахунку вже на 12-й хвилині. Класна швидка «футзальна» комбінація «Шахтаря» по центру на трьох гравців із пасом п'ятачком Траоре, яку ударом із «пиру» метрів із 15 завершив Судаков.

Ну а на 27-й хвилині після розрізного пасу Судакова приблизно з лінії штрафного ударом на силу подвоїв рахунок Зубков. Були у «гірників» ще моменти, але на перерву команди пішли з рахунком 2:0.

Хід другого тайму мало чим відрізнявся від першого. «Гірники», а точніше Судаков, продовжували забивати. Георгій за 7 хвилин з 50-ї до 57-ї хвилини забив ще тричі і довів рахунок до 5:0, після чого донеччани вирішили, що на сьогодні вистачить.

Суддя дещо розбавив загальну канву часу, що залишився, і дав пенальті для ЛНЗ. Різник перший удар Нонікавшвілі потягнув, але Шурман змусив перебити, оскільки кіпер до удару вийшов із воріт. З другого разу грузинський легіонер черкащан все-таки забив і хоч трохи підсолодив пігулку.

Підсумкові 5:1 з покером і асистом Судакова.

ШАХТАР – ЛНЗ – 5:1
Судаков (13, 50, 53, 57), Зубков (27) – Нонікашвілі (61, з пенальті).
Шахтар: Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Азаров, Криськів (Назарина, 79), Бондаренко (Марлон Гомес, 68), Судаков, Зубков (Педріньо, 73), Кевін (Невертон, 46), Траоре (Егіналдо).
ЛНЗ: Кучеренко, Путря, Саліху, Муравський, Пасіч (Норенков, 79), Нонікашвілі, Яшарі, Олійник (Наумець, 63), Авагімян (Бар, 63), Момо, Молло (Халайла, 63).
Попередження: Конопля (62), Марлон Гомес (90) – Момо (88).

6 жовтня 2024 17:57