Сьогодні 16 жовтня 2024 р.

Німеччина, 6-й тур. Айнтрахт – Баварія 3:3

У центральному матчі туру «Айнтрахт» приймав «Баварію». Гості з перших хвилин кинулись навантажувати оборону суперника і доволі швидко вийшли вперед – Кім замкнув передачу від Мюллера. Ще до середини тайму Мармуш відновив статус-кво, натякнувши супернику, що легкої прогулянки не вийде. Згодом Омар у контратаці втік лівим флангом і під тиском Упамекано відпасував праворуч на вільного Екітіке – той в дотик зробив рахунок 2:1, довівши вболівальників до екстазу.

Однак вже за 3 хвилини ображений Упамекано відімстив «Айнтрахту» і після декількох відскоків добив сферу у сітку. По перерві Олісе вивів Баварію вперед, красиво пробивши з-під Дауда у дальній кут. За трохи кіпер «орлів» врятував після потужного пострілу Кімміха. На екваторі другої сорокап'ятихвилинки Сантос знову став героєм епізоду, з-під поперечини потягнувши удар Комана. Наприкінці матчу Ебімбе не вистачило міліметрів, аби замкнути простріл від партнера у ворота «Баварії».

Вже у доданий час класична контратака «Айнтрахта» завершилась голом Мармуша – єгиптянин оформив дубль плюс пас і записав до свого доробку вже 9 голів і 6 асистів (у його партнера по збірній Єгипту Мохамеда Салаха 6 м'ячів і 5 результативних передач).

Нічия повернула «Баварію» на вершину турнірної таблиці – мюнхенці набрали 14 очок. Стільки ж у «Лейпцига». В «Айнтрахта» на один бал менше.

АЙНТРАХТ – БАВАРІЯ – 3:3
Мармуш (22, 90+4), Екітіке (35) – Кім Мін Чже (15), Упамекано (36), Олісе (53).
Айнтрахт: Сантос, Теате, Кох, Тута, Крістенсен, Шаїбі (Узун, 80), Ларссон (Гетце, 75), Схірі (Дауд, 46), Кнауфф (Баойя, 75), Мармуш, Екітіке (Діна Ебімбе, 66).
Баварія: Нойєр, Девіс, Кім Мін Чже, Упамекано, Геррейру, Павлович, Кімміх, Гнабрі (Коман, 67), Мюллер, Олісе, Кейн (Тель, 72).

6 жовтня 2024 21:26