Сьогодні 18 жовтня 2024 р.

Матчі неділі, 23 січня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, ігор за участю українських клубів і легіонерів, відео- та ТВ-трансляції на вітчизняних каналах.

Товариські матчі клубів УПЛ
15:45   ОЛЕКСАНДРІЯ – ЗАГЛЕМБЕ (Польща) 1:2

16:00   ЧОРНОМОРЕЦЬ – ДРИТА (Косово) 1:1
            Попередні спаринги «Чорноморця»: Лехія (Польща) 0:0 і 2:0, Прштина (Косово) 4:0.

16:00   ЗОРЯ – АКТОБЕ (Казахстан) 2:2
            Попередні спаринги «Зорі»: Погонь (Польща) 1:3, Сабах (Азербайджан) 1:1.

СПЕЦІЯ – САМПДОРІЯ 1:0
            «Спеція» Віктора Коваленка (15 ігор, 1 гол, 3 асисти) значно покращила своє становище, здобувши четверту перемогу в п'яти останніх матчах. Віктор вийшов в основі на туб заміннений на 64-й хвилині за рахунку 0:0.

14:30   СТАНДАРД – БРЮГГЕ 2:2. Чемпіонат Бельгії, 23-й тур
            «Брюгге» Едуарда Соболя (16 ігор, 1 гол, 2 асисти) веде відчайдушну погоню за лідируючим «Юніон Сент-Жиллуа», від якого скоротив відставання до 6 очок, але у суперника - на один поєдинок менше. Українець не потрапив у заявку на матч.

17:00   СПОРТІНГ ХІХОН – АМОРЕБ’ЄТА 2:1. Чемпіонат Іспанії. Сегунда, 24-й тур
            Востаннє «Спортінг» Василя Кравця (20 ігор, 1 гол, 2 асисти) та Богдана Милованова (15 ігор, 1 гол) програвав в національній першості ще 5 грудня. Що стосується наших легіонерів, то у заявку потрапив лише Милованов, який на полі так і не з'явився.

17:15   АТРОМИТОС – АЕК 0:2. Чемпіонат Греції, 19-й тур
            АЕК Євгена Шахова (13 ігор, 1 гол) йде третім і не втратив очок у суперечці з одним із аутсайдерів. Українець нагдядав за перемогую партнерів з лави запасних.

19:30   МЕХЕЛЕН – АНДЕРЛЕХТ 0:1. Чемпіонат Бельгії, 23-й тур
            «Мехелен» Мар‘яна Шведа (16 ігор, 1 гол, 1 асист) поступився «Андерлехту» Богдана Михайличенка (9 ігор) і відстав від суперника на 9 балів. Швед вийшов з лави запасних на 63-й хвилині, а Михайличенко так і не зіграв, хоча і потрапив у заявку.