Сьогодні 18 жовтня 2024 р.

Результати матчів неділі, 4 лютого

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, ігор за участю українських команд і легіонерів, Інтернет- і TV-трансляції на вітчизняних каналах.

Товариські матчі за участю клубів УПЛ
10:00   ОЛЕКСАНДРІЯ – Б-93 (Данія, D2) 2:1
16:00   ОЛЕКСАНДРІЯ – ВАЙЛЕ (Данія) 0:3
            Попередні спаринги Олександрії: Левськи (Болгарія) 2:1, Пахтакор (Узбекистан) 1:1, Вісла П (Польща, D2) 0:2, Дукаджині (Косово) 1:0

10:00   ЗОРЯ – АРКА (Польща, D2) 2:1
15:15   ЗОРЯ – ДИНАМО Тб (Грузія) 1:0
            Попередні спаринги Зорі: Краковія (Польща) 0:2, Ягеллонія (Польща) 2:2

17:00   КРИВБАС – ЛЕВАДІЯ (Естонія) 2:2
            Попередні спаринги Кривбаса: П’яст (Польща) 2:0, Ференцварош (Угорщина) 2:0, Вікторія (Чехія) 0:3

Чемпіонат Англії, 23-й тур**
16:00   БОРНМУТ – НОТТЕНГЕМ ФОРЕСТ 1:1
            Попередній домашній матч «Борнмута» Іллі Забарного (22 гри), проти «Ліверпуля», перетворився в нищівні 0:4. Тепер «вишні» перегорнули прикру сторінку двотижневої давнини.
            МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД – ВЕСТ ГЕМ 3:0
            ЧЕЛСІ – ВУЛВЕРГЕМПТОН 2:4
            Чотири попередні зустрічі АПЛ в рідних стінах «Челсі» Михайла Мудрика (19 ігор, 3 голи, 2 асисти) завершив на свою користь, але знову зганьбився. В активі Мудрика, який вийшов на поле за рахунку 1:3, другий результативний пас у поточному розіграші АПЛ.
18:30   АРСЕНАЛ – ЛІВЕРПУЛЬ 3:1
            «Ліверпуль» продовжив лідирувати, але «Арсенал» Олександра Зінченка (21 гра, 1 гол, 2 асисти) помститися «червоним» за кубкову поразку (0:2) на початку січня й скоротив відставання до двох очок. Наш захисник відіграв ерший тайм, а в перерві був замінений.

Чемпіонат Іспанії, 23-й тур***
15:00   ВІЛЬЯРЕАЛ – КАДІС 0:0
17:15   ОСАСУНА – СЕЛЬТА 0:3
19:30   БЕТІС – ХЕТАФЕ 1:1
22:00   РЕАЛ – АТЛЕТИКО 1:1
            Надпринциповий та надважливий у турнірному плані бій. Нагадаємо, у січні «Реал» здолав земляків у суперкубковому півфіналі (5:3), після чого вже із Андрієм Луніним (11 ігор, 5 «на нуль», 6 пропущених м’ячів) у воротах поступився їм в 1/8 фіналу Кубку короля (2:4). Цього разу команди підписали мирову, а український голкіпер пропустив на третій коменсованій хвилині...

20:00   БЕНФІКА – ЖИЛ ВІСЕНТЕ 3:0. Чемпіонат Португалії. 20-й тур
            Востаннє «орли» програвали вдома ще у квітні поточного року. В розрізі чемпіонських перегонів «Бенфіка» Анатолія Трубіна (16 ігор, 9 «на нуль», 7 пропущених м’ячів) в неділю повинна була перемагати, що й блискуче зробила з черговим шатаутом нашого воротаря.