Сьогодні 18 жовтня 2024 р.

ТМ. Олександрія – Пахтакор (Узбекистан) 1:1. Дружня зустріч із Шацьких

У четвер, 25 січня, «Олександрія» провела другий спаринг на зимових зборах в Туреччині. Суперником містян став чинний чемпіон Узбекистану – ФК «Пахтакор».

Матч завершився з рахунком 1:1. На 7 хвилині підопічним Руслана Ротаня вдалося забити швидкий гол – відзначився Владислав Калитвинцев, а під завісу матчу, на 86 хвилині, підопічним Максима Шацьких вдалося зрівняти рахунок, після подачі кутового.

Наступні поєдинки «містяни» проведуть у понеділок, 29 січня. На цей ігровий день заплановано одразу два спаринги. Суперниками «Олександрії» стануть: польський клуб «Вісла Плоцьк» та команда із Косова – ФК «Дукаджині».

ОЛЕКСАНДРІЯ — ПАХТАКОР (Узбекистан) – 1:1
Владислав Калитвинцев (7) – ? (86).
Олександрія (1-й тайм): Георгій Єрмаков, Сергій Логінов, Антон Кравченко, Юрій Копина, Олександр Мартинюк, Іван Калюжний,Артем Кулаковський, Кирило Ковалець, Владислав Калитвинцев, Денис Костишин, Де. (2-й тайм): Микита Шевченко, Роман Савченко, Кампос, Ярослав Базаєв, Євгеній Смирний, Кирило Сігеєв, Микола Михайленко, Мадісон, Джевані, Артем Шулянський, Богдан Кобзар.
Запасні: Віктор Долгий, Богдан Білошевський, Данііл Вашенко, Денис Шостак, Владислав Погорілий.

25 січня 2024 19:08