ТМ. Олександрія – Дукаджині (Косово) 1:0. Першій збір завершено

В понеділок, 29 січня, «Олександрія» провела два заплановані спаринги. Ранкова зустріч з польським ФК «Вісла» завершилася з рахунком 0:2. Ввечері команді Руслана Ротаня протистояла команда з Косова – «Дукаджині».

Маючи територіальну перевагу олександрійцям відзначитися у ворота суперника лише один раз: наприкінці першого тайму хорошу передачу від Олександра Мартинюка замкнув Кирило Ковалець.

Цим поєдинком «Олександрія» завершила першу частину зимових зборів.

В неділю, 4 лютого, розпочнеться другий збір одразу двома спарингами. Суперниками українського клубу стануть скандинави: команди з Данії – «Б-93» та «Вайле».

ОЛЕКСАНДРІЯ – ДУКАДЖИНІ (Косово) – 1:0
Ковалець (40).
Олександрія (60 хвилин): Микита Шевченко (Георгій Єрмаков, 46), Сергій Логінов, Кампос, Олександр Мартинюк, Юрій Копина, Кирило Сігеєв, Кирило Ковалець, Микола Михайленко, Владислав Калитвинцев, Джевані, Андрій Кулаков. (30 хвилин): Антон Кравченко, Капмос, Ярослав Базаєв, Олександр Мартинюк, Іван Калюжний, Мадісон, Артем Кулаковський, Владислав Погорілий, Олександр Бєляєв, Де.
Запасні: Віктор Долгий, Сергій Кравченко, Богдан Кобзар.

29 січня 2024 19:18