ТМ. Олександрія – Вісла (Польща) 0:2. Ранкова невдача містян

На понеділок, 29 січня, у «Олександрії» заплановано два спаринги. Перший, ранковий, містяни провели проти польського ФК «Вісла Плоцьк», в якому поступилися з рахунком 0:2. Обидва м’ячі було забито у першому таймі.

На 24-й хвилині поляки, скориставшись помилкою захисту команди Руслана Ротаня, відкрили рахунок, а під завісу тайму перспективна атака завершилася голом «у роздягальню». На 62-й хвилині у олександрійців відбулися заміни – поле залишили майже всі польові гравці, які грали зі стартових хвилин. Тиск на ворота поляків посилився, але, до голів справа не дійшла.

Нагадаємо, що вже о 16:30 містяни проведуть свій вечірній поєдинок проти косівського «Дукаджині». Цей поєдинок завершить першу частину зимових зборів олександрійців.

ОЛЕКСАНДРІЯ – ВІСЛА (Плоцьк, Польща) – 0:2
? (24), ? (43).
Олександрія: Віктор Долгий, Роман Савченко, Богдан Білошевський, Даніл Скорко, Євгеній Смирний, Дмитро Шостак, Данііл Ващенко, Родіон Плакса, Денис Костишин, Богдан Кобзар, Безерра.
Запасні: Роман Шерехора, Іван Калюжний, Антон Кравченко, Ярослав Базаєв, Сергій Кравченко, Олександр Бєляєв, Артем Кулаковський, Мадісон, Владислав Погорілий, Де.

29 січня 2024 12:44