Сьогодні 20 вересня 2024 р.

Результати матчів суботи, 18 березня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, ігор за участю українських команд і легіонерів, Інтернет- і ТБ-трансляції на вітчизняних каналах.

17:00   АСТОН ВІЛЛА – БОРНМУТ 3:0
             Довгоочікуваного дебюту в АПЛ новачка «Борнмута» Іллі Забарного знову не відбудеться.
            БРЕНТФОРД – ЛЕСТЕР 1:1
            ВУЛВЕРГЕМПТОН – ЛІДС 2:4
            САУТГЕМПТОН – ТОТТЕНГЕМ 3:3
19:30   ЧЕЛСІ – ЕВЕРТОН 2:2
              На відміну від Михайла Мудрика (6 ігор, 1 асист), який залишився в запасі, Віталій Миколенко (27 ігор) з'явився на полі за рахунку 1:2 і допоміг гостям врятувати очко. Саме наш захисник довгим пасом розпочав комбінацію, яку «Евертон» втілив у гол на 89-й хвилині.

17:15   РАЙО ВАЛЬЄКАНО – ЖИРОНА 2:2
            «Жирона» Віктора Циганкова (7 ігор, 3 голи, 3 асисти) має невеличкі шанси опинитися в зоні єврокубків, але суттєво більші – опуститися в зону вильоту. Тобто, очки команді були дуже потрібні. А Циганков провів чудовий матч, відзначившись дублем.

14:30   ХЕБАР – ЛУДОГОРЕЦЬ 1:3. Чемпіонат Болгарії, 24-й тур
             «Лудогорець» Ігоря Пластуна (17 ігор) все ще йде другим, але не відпускає лідируючих софійських армійців. Пластун вийшов на заміну на 90-й хвилині.

17:00   ОСІЄК – ШИБЕНИК 0:0. Чемпіонат Хорватії, 26-йтур
            «Осієк» Євгена Чеберка (14 ігор) набрав лише три бали у семи останніх турах, але поки залишається в чільній єврокубковій трійці. Чеберко провів матч на лаві запасних.

17:00   КОРТРЕЙК – БРЮГГЕ 1:0. Чемпіонат Бельгії, 30-й тур
            «Кортрейк» продовжує вести боротьбу за місце під сонцем, хоча команді явно не вистачає її основного захисника Олексія Сича (12 ігор, 1 гол, 1 асист), який травмувався ще у середині січня. Натомість завдання «Брюгге» Романа Яремчука (20 ігор, 2 голи, 3 асисти), який вийшов на заміну на 64-й хвилині – утриматись у чільній четвірці.

17:00   СЕЛТИК – ГІБЕРНІАН 3:1. Чемпіонат Шотландії, 29-й тур
            В минулому турі «Гіберніан» Миколи Кухаревича (12 ігор, 4 голи, 1 передача) перервав переможну серію, натрапивши на «Рейнджерс», і ось тепер «зелено-білим» програли іншому столичному гранду. Кухаревич залишився в запасі.

17:00   АПОЛЛОН – ОМОНІЯ 3:1. Чемпіонат Кіпру, 28-й тур
            «Омонія» Романа Безуса (20 ігор, 3 голи, 3 асисти) та Артема Бєсєдіна (6 ігор, 1 асист) продовжує виступи у так званій чемпіонській групі. Безус і Бєсєдін вийшли на заміну в другому таймі.

19:00   ЛІБЕРЕЦЬ – СЛАВІЯ 2:2. Чемпіонат Чехії, 24-й тур
            «Славія» Тараса Качараби (16 ігор, 1 гол) не змогла утриматися на переможному шляху, але зберегла за собою перше місце. Качараба залишився в запасі.

20:00   БОРДО – НІМ 1:0. Чемпіонат Франції. Ліга 2, 28-й тур
            «Бордо» Данила Ігнатенка (26 ігор, 2 голи, 1 асист) переміг і зберіг за собою другу сходинку турнірної таблиці. Ігнатенко вийшов на заміну в середині другого тайму..

21:00   РАКУВ – КРАКОВІЯ 4:1. Чемпіонат Польщі, 25-й тур
            «Краковія» Євгена Коноплянки (17 ігор, 1 гол, 2 асисти) зазнала поразки від лідера. Коноплянка вийшов на заміну на 66-й хвилині.