Сьогодні 21 вересня 2024 р.

ЛЧ-2024/25, 1-й тур. Подробиці поєдинків середи

«Футбольний клуб»

«Селтик» знищив «Слован», відправивши у ворота суперників п'ять м'ячів, дортмундська «Боруссія» та «Спарта» відвантажили по три голи відповідно у ворота «Брюгге» та «Зальцбурга», ПСЖ все ж таки вичавив мінімальну перемогу в протистоянні з «Жироною» Віктора Циганкова, а центральний поєдинок дня між «МанСіті» та «Інтером» завершився нульовою нічиєю. Як і гра «Болонья» – «Шахтар».

У Глазго, де «Селтік» приймав «Слован», перелом настав на початку другого тайму. Господарі забили два голи протягом 10 хвилин і гості фактично здалися. До речі, один із м'ячів – на совісті українського півзахисника «Слована» Ігнатенко – на 56-й хвилині він привіз пенальті, після чого питання про результат зустрічі було знято.

Болонья – Шахтар 0:0. Ліга чемпіонів, 1-й тур. Звіт про позитивний старт

Досить легко зі своїм завданням упоралася «Спарта» (подробиці – тут). А головним героєм вечора у Брюгге став 20-річний форвард «Боруссії» Байно-Гіттенс: британець вийшов на поле на 68-й хвилині за рахунку 0:0, а до 86-ї оформив дубль. Власне, його вихід зіграв ключову роль у протистоянні «Брюгге» та «Боруссії».

Паризьких уболівальників порадував Нуну Мендеш: на останній хвилині основного часу португальський форвард «ПСЖ» все ж таки пробив воротаря «Жирони» Гассінгу. У цьому матчі взяв участь екс-динамівець Циганков: півзахисник «Жирони» відіграв 88 хвилин.

Ну а в центральному поєдинку дня  між «МанСіті» та «Інтером»  як то кажуть, натрапила коса на камінь (подробиці – тут).

СПАРТА – ЗАЛЬЦБУРГ – 3:0
Голи: Кайрінен (2), Олатунджі (42), Лачі (58).
Спарта: Віндаль, Панак, Вітік, Зелені, Пресіадо, Лачі (Саділек, 84), Кайрінен, Візнер (Рінеш, 71), Бірманчевич, Олатунджі (Ррахмані, 64), Хараслін (Краснічі, 72).
Зальцбург: Блазвіх, Дедіч, Бланк, Мелльберг (Діамбу, 46), Пятковськи, Байчетич (Ратков, 83), Капальдо, Глух, Кларк (Гурна-Дуат, 66), Нене (Дагім, 57), Йео (Конате, 57).
Попередження: Вітік (88) – Гурна-Дуат (72).

БОЛОНЬЯ – ШАХТАР – 0:0
«Болонья»: Скорупськи, Лікояніс (Міранда, 78), Лукумі, Бекема, Пош, Фройлер, Моро (Побега, 65), Фаббіан (Урбаньськи, 78), Ндоє, Орсоліні (Айлінг-Джуніор, 65), Кастро (Даллінга, 65)
«Шахтар»: Різник, Педро Енріке, Матвієнко, Бондар, Конопля (Вінісіус Тобіас, 41), Бондаренко (Степаненко, 79), Криськів, Судаков (Гомес, 79), Егіналдо, Зубков (Траоре, 79), Сікан (Невертон, 35)
Попередження: Пош (3), Кастро (58) – Бондар (12), Тобіас (70), Степаненко (84), Гомес (88)
Нереалізований пенальті: Судаков (4, воротар).

БРЮГГЕ – БОРУССІЯ Д – 0:3
Голи: Байно-Гіттенс (76, 86), Гірассі (90+5, пен.)
Брюгге: Міньоле, Сейс (Саббе, 71), Мехеле, Ордоньєс, Де Кейпер, Ветлесен (Вермант, 85), Оньєдіка, Ольсен, Ванакен, Цоліс (Тальбі, 85), Нільссон (Ютгла, 65).
Борусія Д: Кобель, Рієрсон, Шлоттербек, Зюле, Бенсебаїні (Антон, 59), Джан, Гросс (Нмеча, 68), Брандт, Забітцер (Байно-Гіттенс, 68), Адеємі (Коуту, 87), Мален (Гірассі, 59).
Попередження: Ветлесен (53) – Рієрсон (85).

СЕЛТІК – СЛОВАН – 5:1
Голи: Скейлс (17), Фурухасі (47), Енгельс (56, пен.), Маеда (70), Іда (87) – Віммер (60).
Селтік: Шмайхель, Тейлор, Скейлс, Картер-Вікерс (Трасті, 85), Джонстон (Ралстон, 77), Хатате (Бернарду, 78), Макгрегор, Енгельс, Маеда, Фурухасі (Іда, 77), Кюн (Форест, 71).
Слован: Такач, Блекман, Кашія, Байрич, Віммер, Ігнатенко (Саввідіс, 77), Куцка (Метсоко, 86), Барсегян (Марчеллі, 77), Толич, Вайсс (Мак, 76), Стрелец.

ПСЖ – ЖИРОНА – 1:0
Гол: Гассаніга (90, автогол).
ПСЖ: Сафонов, Мендеш, Пачо, Маркіньос, Хакімі, Фабіан Руїс (Жоау Невеш, 63), Вітінья (Лі Кан Ін, 63), Заїр-Емері, Барколя (Дуе, 63), Асенсіо (Коло Муані, 39), Дембеле (Бералдо, 90+2).
Жирона: Гассаніга, Мігель Гутьєррес, Давид Лопес, Мартінес, Крейчі, Ромеу, Мартін (Соліс, 66), Хіль (Аспрілья, 66), ван де Бек (Данджума, 58), Циганков (Франсес, 88), Стуані (Порту, 58).

МАНЧЕСТЕР СІТІ – ІНТЕР – 0:0
Манчестер Сіті: Едерсон, Льюїс, Діаш, Аканджі, Гвардіол, Сілва (Доку, 80), Родрі, де Брюйне (Гюндоган, 46), Савіньйо (Фоден, 46), Голанн, Гріліш. Інтер: Зоммер, Бісек (Павар, 74), Ачербі, Бастоні, Дарміан (Дюмфріс, 74), Барелла, Чалханоглу (Фраттезі, 81), Зелінськи (Мхітарян, 65), Карлос Аугусто, Таремі, Тюрам (Л. Мартінес, 65).
Попередження: Діаш (33).