Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Результати матчів неділі, 21 січня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, кубкових турнірів, ігор за участю українських команд і легіонерів, Інтернет- і TV-трансляції на вітчизняних каналах.

Товариські матчі за участю клубів УПЛ
14:00   ЧОРНОМОРЕЦЬ – ТС ГЕЛАКСІ (ПАР) 0:4
            Попередні спаринги Чорноморця: Петролул (Румунія) 1:0, Уйпешт (Угорщина) 1:3, Дрита (Косово) 1:3.

16:00   ОЛЕКСАНДРІЯ – ЛЕВСЬКИ (Болгарія) 2:1

16:30   ШАХТАР – ЛУДОГОРЕЦЬ (Болгарія) СКАСОВАНО

17:00   КРИВБАС – П'ЯСТ (Польща) 2:0

Чемпіонат Англії, 21-й тур**
16:00   ШЕФФІЛД ЮНАЙТЕД – ВЕСТ ГЕМ 2:2
18:30   БОРНМУТ – ЛІВЕРПУЛЬ 0:4
            Команда Іллі Забарного (20 ігор), яка востаннє поступалася вдома саме «Ліверпулю», знову не зуміла втримати атаку лідера АПЛ. Український захисник відіграв увесь поєдинок.

Чемпіонат Іспанії, 21-й тур***
15:00   ОСАСУНА – ХЕТАФЕ 3:2
17:15   РЕАЛ – АЛЬМЕРІЯ 3:2
            100-відсотковий аутсайдер Примери тиждень тому не дозволив перемогти «Жироні» (0:0), а сьогодні у двобої з «Реалом» Андрія Луніна (8 ігор, 4 «на нуль», 4 пропущені м’ячі) після першого тайму вів у рахунку 2:0! Проте, втримати позитивний результат гостям не вдалося, пропустивши вирішальний м'яч на 9-й компенсованій хвилині. Український голкіпер спостерігав за перебігом подій з лави запасних...
19:30   БЕТІС – БАРСЕЛОНА 2:4
22:00   ЖИРОНА – СЕВІЛЬЯ 5:1
            «Жирона» Віктора Циганкова (16 ігор, 4 голи, 3 асисти) та Артема Довбика (20 ігор, 14 голів, 6 асистів) здобула переконливу перемогу та повернулася на вершину турнірної таблиці. Нападник збірної України у першому таймі оформив хет-трик, а Циганков забив свій гол після перерви.

Чемпіонат Німеччини, 18-й тур**
16:30   БАВАРІЯ – ВЕРДЕР 0:1
18:30   БОРУССІЯ М – АУГСБУРГ 1:2

Чемпіонат Італії, 21-й тур***
13:30   ФРОЗІНОНЕ – КАЛЬЯРІ 3:1
16:00   ЕМПОЛІ – МОНЦА 3:0
            «Емполі» Віктора Коваленка (9 ігор, 1 гол, 1 асист) здобув першу перемогу з 12 листопада – не дивно, що команда міцно засіла у зоні вильоту. Через пошкодження українець не потрапив до заявки.
19:00   САЛЕРНІТАНА – ДЖЕНОА 1:2
            Чотири з п’яти попередніх матчів «Дженоа» Руслана Малиновського (18 ігор, 2 голи, 1 асист) звела внічию. Нарешті у протистояні з аутсайдером Серії А команді українця, котрий відіграв увесь матч, здобула перемогу.
21:45   ЛЕЧЧЕ – ЮВЕНТУС 0:3