Сьогодні 19 вересня 2024 р.

Іспанія, 21-й тур. Реал – Альмерія 3:2. Скандальна перемога лідера

«Реал» та «Альмерія» видали матч, який ще довго обговорюватимуть уболівальники. Гості, які не виграли в жодному з 20 попередніх турів, провели воістину видатний перший тайм. Рамазані відкрив рахунок у контратаці на 40-й секунді, а перед відходом у роздягальні його подвоїв Едгар Гонсалес ідеальним дальнім ударом.

«Реал» у першому таймі не створив нічого, виглядав стомленим, інертним, безідейним.

Інша справа тайм другий – його «вершкові» розпочали з лавини навісів, ударів, відборів. Це був повноцінний штурм, який зазвичай влаштовують після 85-ї хвилини, але мадридці вдалися до його допомоги заздалегідь.

«Альмерії» стало складно, це було помітно. Але хто знає, як би усе закінчилося, якби не арбітр Франсіско Ернандес Маесо. У наступні півгодини він тричі йшов дивитися ВАР і тричі змінював своє рішення на користь «Реала».

На 56-й хвилині суддя передумав і таки поставив пенальті за влучання м'яча в руку Каїкі, якого, як здалося, штовхав Хоселу. Беллінгем реалізував – це 1:2.

Далі Ернандес Маесо відмінив гол «Альмерії» через відмашку Лопі в обличчя Беллінгему в розвитку атаки. Гості довго доводили, що Джуд симулював, але марно.

Ну, і на 68-й хвилині арбітр ще раз передумав – тепер він за допомогою ВАР зарахував гол Вінісіуса, який спочатку скасував, оскільки бив бразилець чи то плечем, чи то рукою.

Матч ще не завершився, а інтернет уже кишів мемами. «Перес все купив» сьогодні актуальне, як не було вже дуже давно. Звісно, це більшою мірою жарти, але скажіть чесно, коли ви востаннє бачили настільки односторонній ВАР?

«Альмерія» від цього так і не оговталася. Вона більше не атакувала і лише чекала на свисток. Може, навіть і дочекалася б, але доданих хвилин було аж 11, і після чергового навісу Карвахаль таки вгатив м'яч у ворота.

Так «Реал» вийшов на перше місце у таблиці – у нього 51 очко. «Альмерія» залишилася останньою із 6 балами.

Що стосується голкіпера збірної України Андрія Луніна, та за вольовою перемогою своїх парнерів він спостерігав із лави запасних.

РЕАЛ – АЛЬМЕРІЯ – 3:2
Беллінгем (57, з пенальті), Вінісіус (68), Карвахаль (90+8) – Рамазані (1), Едгар Гонсалес (43).
Реал: Кепа, Карвахаль, Рюдігер, Начо (Фран Гарсія, 46), Менді (Браїм Діас, 46), Вальверде (Себальос, 70), Чуамені, Кроос (Камавінга, 82), Беллінгем, Родріго (Хоселу, 46), Вінісіус.
Альмерія: Масіміану, Пубіль (Посо, 70), Каїкі, Едгар Гонсалес, Чумі, Акієме, Аррібас (Лазаро, 77), Лопі, Робертоне (Мелеро, 85), Рамазані (Ембарба, 77), Марезі (Суарес, 70).
Попередження: Камавінга (90+7), Карвахаль (90+9), Беллінгем (90+10) – Рамазані (52), Лопі (64), Посо (75), Едгар Гонсалес (84), Суарес (90+10).

21 січня 2024 19:46