Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Іспанія, 21-й тур. Бетіс – Барселона 2:4. Хет-трик Феррана перекреслив дубль Іско

«Барселона» стала першим клубом цього сезону, який переміг «Бетіс» на його полі. Заділ був зроблений ще у першому таймі. Господарі виглядали знищеними; крім шансу Луїса Енріке і згадати нема що. Паралельно «Барса» награла на 2-3 голи. Ферран замкнув простріл Педрі – це 0:1. Але були ще удар Ямаля в штангу і скасований гол Левандовського через міліметровий офсайд.

Коли на 48-й хвилині Ямаль після чергового проходу влучив у штангу і Ферран добив м'яч у сітку, здалося, що це кінець.

Втім, це був лише початок, адже у «Бетіса» є Фекір, Іско, Луїс Енріке, а на воротах «Барси» грав Іньякі Пенья, який навіть свічку у власному воротарському примудрився перетворити на гольовий момент суперника – добре, що Кунде був на лінії та підстрахував.

«Бетіс», однак, не засмутився, а навпаки підтиснув сильніше – і невдовзі каталонці затремтіли. Пенья та Араухо зіткнулися в повітрі – і Іско потужним ударом зробив рахунок 1:2.

Ще за три хвилини екс-хавбека «Реала» обіймали повторно – тепер він відгукнувся на закидання із глибини, і знову Пенья застиг у напівпозиції.

У «Барси» з матчу в матч повторюється та сама історія – атака намагається набрати очки, але захист та воротар їй усіляко заважають. Ясно, що це не завжди закінчується добре, але саме сьогодні форварди все ж перемогли. Результат зробив Жоау Фелікс, якому дали простір по центру.

Ну, і насамкінець – третій гол Феррана після чергового дивовижного пасу Ямаля.

«Барса» має характер і бажання, це факт. У таблиці команда йде третьою із 44 очками. Щодо «Бетіса», то у нього 31 бал і 9-й рядок.

БЕТІС – БАРСЕЛОНА – 2:4
Іско (56, 59) – Ферран Торрес (21, 48, 90+2), Жоау Фелікс (90).
Бетіс: Руї Сілва, Бельєрін, Песселля, Сократіс, Абнер, Кардосо (Альтіміра, 73), Рока, Луїс Енріке, Іско, Діао (Фекір, 46), Вілліан Жозе (Борха Іглесіас, 46).
Барселона: Пенья, Кунде, Араухо, Кубарсі (Жоау Фелікс, 81), Бальде, де Йонг, Гюндоган, Педрі (Фермін Лопес, 71), Ямаль, Левандовський (Вітор Роке, 63), Ферран Торрес.
Попередження: Абнер (72) – де Йонг (58).

21 січня 2024 21:35