Результати матчів суботи, 6 квітня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, ігор за участю українських команд і легіонерів, Інтернет- і TV-трансляції на вітчизняних каналах.

17:00   АСТОН ВІЛЛА – БРЕНТФОРД 3:3
            «Брентфорд» Єгора Ярмолюка (21 ігор) на початку першого тайму програвав два м'яча, але зумів зібратися та за десять хвилин забили тричі! Втім, втримати переможний рахунок команда українця, який з'явився на полі на 81-й хвилині, не вдалося.
            ВУЛВЕРГЕМПТОН – ВЕСТ ГЕМ 1:2
            ЕВЕРТОН – БЕРНЛІ 1:0
            «Евертон» Віталія Миколенка (25 гри, 2 голи) не знав смаку перемог в АПЛ на полі рідного «Гудісона» з 10 грудня минулого року. Цієї суботи прикра серія «ірисок» перервалася. Віталій відіграв увесь поєдинок та отримав другу оцінку серед усіх гравців поєдинку.
            ЛУТОН – БОРНМУТ 2:1
            «Борнмут» Іллі Забарного (31 гра, 1 гол) відірвався від зони вильоту і конкретно від «Лутона» на солідну відстань, тож міг діяти, не відчуваючи зайвого психологічного тиску. Гості відкрили рахунок після перерви, але згодом двічі пропустили. Захисник збірної України відіграв увесь поєдинок.
            ФУЛГЕМ – НЬЮКАСЛ 0:1
19:30   БРАЙТОН – АРСЕНАЛ 0:3
            «Брайтон» наразі не переслідує суттєвих турнірних цілей, а «Арсенал» Олександра Зінченка (23 гри, 1 гол, 2 асисти) продовжує боротьбу за золоті нагороди. Українець вийшов в стартовому складі та відіграв 72 хвилини.

Кубок Іспанії, фінал***
23:00   АТЛЕТИК – МАЛЬОРКА 1:1, по пенальті 4:2

Чемпіонат Італії, 31-й тур***
16:00   МІЛАН – ЛЕЧЧЕ 3:0
19:00   РОМА – ЛАЦІО 1:0
21:45   ЕМПОЛІ – ТОРІНО 3:2
            «Емполі» Віктора Коваленка (15 ігор, 1 гол, 1 асист) продовжує вести нелегку боротьбу за виживання. Наш співвітчизник потрапив у заявку, але на полі не з'явився.

21:45   АНТВЕРПЕН – ГЕНК 0:1. Чемпіонат Бельгії. Чемпіонська група, 2-й тур
            У першому колі «Генк» Едуарда Соболя (8 ігор) просто познущався над чинним чемпіоном (3:0), а сьогодні ще раз довів свою перевагу. Соболь вийшов на поле на 86-й хвилині.

22:30   СПОРТИНГ – БЕНФІКА 2:1. Чемпіонат Португалії, 28-й тур
            Ціна суперечки «Бенфіки» Анатолія Трубіна (24 гри, 12 «на нуль», 18 пропущених м’ячів) і її земляків із «Спортинга» – шість очок і, можливо, національне золото.