Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Англія, 32-й тур. Брайтон – Арсенал 0:3. «Каноніри» знову на вершині

У суботу, 6 квітня, відбувся матч 32-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому зустрілися «Брайтон» і «Арсенал». Гра пройшла в Брайтоні на стадіоні «Амекс». «Каноніри» перемогли з рахунком 3:0.

Відкрив рахунок у матчі Букайо Сака, реалізувавши пенальті на 33-й хвилині, а подвоїв перевагу «Арсенала» Кай Хаверц на 62-й хвилині, а до розгромного рахунок у матчі довів Леандро Троссард.

Український фулбек «канонірів» Олександр Зінченко вийшов у старті та відіграв 72 хвилини.

«Арсенал» вийшов у лідери АПЛ, маючи в активі 71 очко, «каноніри» випереджають на один бал «Манчестер Сіті» і «Ліверпуль», який завтра зіграє проти «Манчестер Юнайтед».

БРАЙТОН – АРСЕНАЛ – 0:3
Сака (33, з пенальті), Гаверц (62), Троссард (86).
Брайтон: Вербругген, Лемпті, ван Геке, Данк, Еступіньян, Балеба, Гросс – Адінгра, Модер (Буонанотте, 63), Енкісо (Жуан Педро, 63), Велбек (Фаті, 76).
Арсенал: Рая, Вайт, Саліба, Габріел, Зінченко (Томіясу, 72), Едегор (Вієйра, 89), Жоржинью, Райс, Сака (Мартінеллі, 64), Гаверц (Нкетіа, 89), Жезус (Троссард, 64).
Попередження: Балеба (76) – Саліба (79).

6 квітня 2024 21:40