Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Результати матчів п’ятниці, 8 грудня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, ігор за участю українських команд і легіонерів, Інтернет- і ТБ-трансляції на вітчизняних каналах.

22:00   ХЕТАФЕ – ВАЛЕНСІЯ 1:0
            «Валенсія» Романа Яремчука (10 ігор) зазнала другу поразку поспіль та розташувалася на 10-му місці. Український форвард вийшов на поле на 90-й хвилині.

19:00   РУХ – ЗАГЛЕМБЕ 2:2. Чемпіонат Польщі, 18-й тур
            Друга половина осені виявилася відверто невдалою для «Заглембе» Сергія Булеци (16 ігор, 1 гол, 3 асисти) – тепер команда намагатється надолужити згаяне і наблизитися до єврокубкової зони. Українець вийшов у стартовому складі та був замінений на 76-й хвилині за рахунку 2:0 на користь своєї команди...

20:00   БЕНФІКА – ФАРЕНСЕ 1:1. Чемпіонат Португалії, 13-й тур
            «Бенфіка» Анатолія Трубіна (9 ігор, 5 пропущених м’ячів) втратила очки та за підсумками туру може вилетіти із призової трійки та зони єврокубків.

21:45   КОРТРЕЙК – ВЕСТЕРЛО 1:2. Чемпіонат Бельгії, 17-й тур
            «Вестерло» Сергія Сидорчука (11 ігор, 1 гол) продовжує боротьбу за місце під сонцем і здобув важливу перемогу у матчі зі своїм прямим конкурентом, що також перебуває в зоні вильоту. Півзахисник збірної України відіграв увесь матч.

* – трансляція на OTT-cервісах Megogo, КиївстарТБ, VoliaTV, OmegaTV, VodafoneTV, SweetTV, Setantasports.com.