Сьогодні 1 серпня 2025 р.

Шахтар – Верес 2:0. Україна, 17-й тур. Звіт

Команди завершували програму першої частини чемпіонату України, але у «Шахтаря» попереду надважлива місія. Гірники фактично проводили репетицію перед матчем проти «Порту» за плей-офф Ліги чемпіонів.


Маріно Пушіч обійшовся без ротації, випустивши основу. У гості приїхав «Верес», який набрав 4 очки у попередніх двох турах. Втім, дебют цієї зустріч був цілковито за «Шахтарем». Після кількох напівмоентів донеччани відкрили рахунок на 14-й хвилині. Зубков хитрою передачею запустив Криськіва у карний майданчик, а Жуліо Сезар невдало підставився під простріл – 1:0.

Зубков залишався найактивнішим до перерви. Форвард «Шахтаря» програв дуель Пасту, а потім асистував Бондарю – над воротами. У «Вереса» не було майже нічого.

Дебют другого тайму ознаменувався черговим суддівським скандалом в УПЛ. Катерині Монзуль здалося, що Євген Шевченко зіграв рукою у карному майданчику, хоча повтори свідчили про протилежне. VAR підтвердив сумнівне рішення арбітрині. Паст відбив удар Зубкова, першим на добивання прибіг Сікан, але Монзуль втрутилася знову. Цього разу все логічно – форвард «Шахтаря» забіг у штрафний майданчик до удару.

Впевнена перемога від донеччан нікуди не ділась. Зубов реабілітувався, закрутивши м’яч з 20 метрів. Гірники виграли і за втраченими очками є лідерами УПЛ разом з «Динамо». Головне завдання попереду – обіграти «Порту» 13 грудня. «Верес» ризикує зимувати у зоні прямого вильоту, якщо «Зоря» набере очки проти «Кривбаса».

ШАХТАР – ВЕРЕС – 2:0
Голи:
Криськів (14), Зубков (69).
На 51-й хвилині Зубков не реалізував пенальті (голкіпер)
Шахтар: Різник, Гочолеішвілі, Бондар, Матвієнко, Азарові, Бондаренко, Зубков (Кащук, 89), Судаков, Криськів (Назарина, 61), Невертон (Егіналду, 61), Сікан (Келсі, 61).
Верес: Паст, Балан, Курко, Кучеренко, Жуліо Сезар, Шевченко, Дахновський (Ковалюк, 90), Кухарук, Кучеров (Баран, 86), В.Шарай, Гайдучик (Шестаков, 74).
Попередження: Кухарук (84).

8 грудня 2023 18:59







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, 1-й тур. Колос – Кривбас. Огляд матчу

 

01 серпня 2025 19:05

ТМ. Металіст 1925 – Боруссія М (Німеччина). Огляд матчу

 

22 липня 2025 22:30

Backstage. Фотосесія нової форми Динамо на сезон-2025/26

 

18 липня 2025 14:00