Сьогодні 19 вересня 2024 р.

Німеччина, 14-й тур. Гоффенгайм – Бохум 3:1. Зінсхаймці закріплюються в топ-6

«Гоффенхайм» в рамках стартового матчу 14-го туру німецької Бундесліги вдома здолав «Бохум». Господарі вийшли уперед на 32-й хвилині, коли Вегхорст вивалився віч-на-віч і пробив у голкіпера, однак м'яч зрикошетив від захисника Машовича, в потім закотився у сітку.

Перед перервою відзначився Крамарич, відгукнувшись на простріл Кадержабека (там також допоміг невеличкий рикошет). На 76-й же хвилині Бебу замкнув подачу Бюльтера, довівши справу до розгрому – 3:0. «Бохум» же спромігся лишень на гол престижу, та і той був проведений аж на 90-й хвилині. Рахунок розмочив Пасієнсія.

«Гоффенхайм» перервав чотириматчеву безвиграшну серію у чемпіонаті, набрали 23 очки й піднялись на шосте місце. Звідти до зони Ліги чемпіонів всього два залікових бали, але конкуренти свої матчі ще не зіграли. «Бохум» же залишився дванадцятим – в чотирьох очках від зони вильоту.

ГОФФЕНГАЙМ – БОХУМ – 3:1
Машович (32, автогол), Крамарич (43), Бебу (76) – Пасієнсія (90).
Гоффенгайм: Бауманн, Кадержабек, Фогт, Брукс, Салаї, Премель, Штах (Гриллич, 84), Тохумджу (Бекер, 65), Бюльтер (Сков, 84), Крамарич (Бісхоф, 88), Вегорст (Бебу, 65).
Бохум: Ріманн, Гамбоа, Машович, Бернардо, Віттек, Лосілла (Дашнер, 69), Штегер (Ерманн, 85), Остерхаге, Беро (Антві-Аджей, 46), Асано (Квартенг, 69), Гофманн (Пасієнсія, 46).

8 грудня 2023 23:35