Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Результати матчів неділі, 17 березня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топових чемпіонатів і турнірів, ігор за участю українських команд і легіонерів, Інтернет- і TV-трансляції на вітчизняних каналах.

Прем’єр-ліга України, 21-й тур
13:00   ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВЕРЕС 0:1

Чемпіонат Англії, 29-й тур**
16:00   ВЕСТ ГЕМ – АСТОН ВІЛЛА 1:1

Кубок Англії, чвертьфінали**
14:45   ЧЕЛСІ – ЛЕСТЕР (D2) 4:2
            Завоювання національного кубка для «Челсі» Михайла Мудрика (4 гри, 1 гол в поточному турнірі) вочевидь є єдиним способом потрапити до єврокубкової обойми. Проте здолати «Лестер», який бореться за повернення в еліту, команді українця вдалося лише у коменсований час, коли було забито два м’ячі. Михайло вийшов у стартовому складі та на 78-й хвилині поступився місцем Карні Чуквуємеку, на рахунку якого виявився переможний гол.
17:30   МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД – ЛІВЕРПУЛЬ 4:3 (дод.час)

Чемпіонат Іспанії, 29-й тур***
15:00   СЕВІЛЬЯ – СЕЛЬТА 1:2
17:15   ВІЛЬЯРЕАЛ – ВАЛЕНСІЯ 1:0
             Після цієї поразки «Валенсія» Романа Яремчука (20 ігор, 3 голи) тепер на шість очок відстає від шостого місця, яке дарує можливість позмагатися в кваліфікації Ліги конференцій.  Форвард збірної України вийшов у стартовому скаді та був замінений на 71-й хвилині, за рахунку 1:0 на користь суперника.
            ЛАС-ПАЛЬМАС – АЛЬМЕРІЯ 0:1
19:30   РАЙО ВАЛЬЄКАНО – БЕТІС 2:0
22:00   АТЛЕТИКО – БАРСЕЛОНА 0:3

Чемпіонат Італії, 29-й тур***
13:30   ЮВЕНТУС – ДЖЕНОА 0:0
            Свого часу Руслан Малиновський (25 гри, 3 гри, 1 асист) тричі забивав «Старій сіньйорі», проте робив це він ще у формі «Аталанти». Утім, сьогодні українець розпочав поєдинок на лаві запасних, а на полі з'явився на 70-й хвилині. Зрештою команда Руслана зуміла відібрати очки у господарів.

16:00   ЛОДЗЬ – РАКУВ 1:1. Чемпіонат Польші, 25-й тур
            «Лодзь» є чистим аутсайдером Екстракляси, і восени «Ракув» Владислава Кочергіна (24 гри, 4 голи, 2 асисти) двічі розібрався з цим суперником – в чемпіонаті (1:0) і в кубку (2:0). Проте, цього разу не так сталося, як гадалося: гості, які ведуть боротьбу за місце в єврокубках, втратили очки. Українець відіграв увесь поєдинок і записав до всвого пасиву жовту карту.

19:30   ВЕСТЕРЛО – ГЕНК 1:1. Чемпіонат Бельгії, 30-й тур
            «Вестерло» Сергія Сидорчука (23 гри, 1 гол, 1 асист) проти «Генка» Едуарда Соболя (7 ігор). Перші борються за виживання, другі – за потрапляння в топ-6, а отже за місце в чемпіонській групі на наступному етапі. Очки потрібні були і тим, і іншим, тому нічия непоганий результат. Сидорчук відіграв увесь матч, заробивши попередження, а Соболь провів поєдинок на лаві запасних.

20:00   КАСА ПІА – БЕНФІКА 0:1. Чемпіонат Португалії, 26-й тур
            «Бенфіка» Анатолія Трубіна (22 гри, 10 «на нуль», 16 пропущених м’ячів) підтвердила статус фаворита пари.