Сьогодні 18 жовтня 2024 р.

Італія, 29-й тур. Інтер – Наполі 1:1

У центральному матчі 29-го туру чемпіонату Італії «Інтер» на своєму стадіоні зіграв внічию з «Наполі» з рахунком 1:1. Перший гол у поєдинку стався наприкінці першого тайму – відзначився Маттео Дарміан. Після перерви обидві команди мали моменти для взяття воріт, але свій шанс реалізували гості – наприкінці матчу відзначився Жуан Жезус.

Після цього матчу «Інтер» продовжує впевнено лідирувати у турнірній таблиці Серії А. «Наполі» перебуває на сьомій позиції.

ІНТЕР – НАПОЛІ – 1:1
Дарміан (43) – Жезус (81).
Інтер: Зоммер, Павар (Біссек, 46), Ачербі, А. Бастоні, Дарміан (Бьюкенен, 84), Чалханоглу, Барелла (Фраттезі, 71), Мхітарян, Дімарко (Думфріз, 79), Тюрам, Лаутаро Мартінес (Алексіс Санчес, 79).
Наполі: Мерет, Ді Лоренцо, Ррахмані, Жезус, Олівера (Руї, 74), Ангісса, Лоботка, Траоре (Каюст, 70), Політано (Ліндстрем, 90+2), Распадорі (Сімеоне, 74), Кварацхелія (Нгонг, 90+2).
Попередження: Павар (36), Барелла (54) – Лоботка (52).

17 березня 2024 23:47