Сьогодні 19 вересня 2024 р.

Німеччина, 26-й тур. Фрайбург – Байєр 2:3. Лідер йде без втрат

У матчі 26-го туру чемпіонату Німеччини «Байєр» у гостях переміг «Фрайбург» із рахунком 3:2. Суперники обмінялися голами на старті гри: відкрив рахунок Флоріан Вірц, але господарі відігралися завдяки влучному удару Ріцу Доана. До перерви «фармацевти» знову вийшли вперед зусиллями Адама Гложека, а у другому таймі закріпив перевагу гостей Патрік Шик. Наприкінці матчу у складі господарів забив Яннік Кейтель, але на більше «Фрайбург» не вистачило.

Після цього матчу «Байєр» продовжує лідирувати у турнірній таблиці Бундесліги, випереджаючи «Баварію» на десять очок. «Фрайбург» знаходиться на дев’ятій позиції.

ФРАЙБУРГ – БАЙЄР – 2:3
Доан (10), Кайтель (79) – Вірц (2), Гложек (40), Шик (53).
Фрайбург: Атуболу, Сільдія, Гульде, Гінтер (Лінгарт, 62), Гюнтер, Гефлер, Доан, Рьоль (Кайтель, 76), Гелер (Філіп, 76), Гріфо (Муслія, 62), Шаллаї (Грегорич, 62).
Байєр: Градецьки, Станішич, Та, Інкап’є, Фрімпонг (Телла, 83), Джака, Паласіос (Тапсоба, 89), Грімальдо, Вірц, Шик (Адлі, 76), Гложек (Андріх, 83).
Попередження: Гефлер (72).

17 березня 2024 18:34