Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Результати матчів суботи, 10 лютого

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, ігор за участю українських команд і легіонерів, Інтернет- і TV-трансляції на вітчизняних каналах.

Товариські матчі за участю клубів УПЛ
10:30   ОБОЛОНЬ – КЕГЕ (Данія, D2) 1:1
            Попередні спаринги Оболоні: Малишева (Косово) 0:2, Дукаджині (Косово) 4:1, Банік (Чехія) 1:3, Градець-Кралове (Чехія) 0:2, Земплін (Словаччина) 4:1, Ахал (Туркменістан) 3:1, Шкупі (Північна Македонія) 1:1

12:00   МИНАЙ – МЕТАЛІСТ(Д2) 1:1
            Попередні спаринги Миная: Рух-2 6:0, Рух 1:3, Хуст (Д2) 3:2

12:30   РУХ – ГОРИЦЯ (Словенія, D2) 0:2
15:30   РУХ – ПРИМОР'Я (Словенія, D2) 2:0
            Попередні спаринги Руху: Минай 3:1, Домжале (Словенія) 2:3, Сараєво (Боснія і Герцеговина) 0:2, Браво (Словенія) 0:3, Штурм (Австрія) 0:0, Раднички (Сербія, D2) 5:3, Хартберг (Австрія) 1:1.

15:00   ЗОРЯ – ПЮНІК (Вірменія) 4:0
            Попередні спаринги Зорі: Краковія (Польща) 0:2, Ягеллонія (Польща) 2:2, Арка (Польща, D2) 2:1, Динамо Тб (Грузія) 1:0

16:00   ДНІПРО-1 – АРКАДАГ (Туркменістан) 1:0
            Попередні спаринги Дніпра-1: Штурм (Австрія) 1:2, Черно Море (Болгарія) 2:2, Ракув (Польща) 1:4, Дечич (Чорногорія) 2:0

16:30   ЛНЗ – СПАРТАК М (Словаччина, D2) 3:1
            Попередні спаринги ЛНЗ: Варта (Польща) 1:2, Млада-Болеслав (Чехія) 1:5, Словацко (Чехія) 1:2, Заглембе Л (Польща) 1:1, Земплін (Словаччина) 2:1, Лієпая (Латвія) 3:0

17:00   КРИВБАС – ВІБОРГ (Данія) 1:0
            Попередні спаринги Кривбаса: П’яст (Польща) 2:0, Ференцварош (Угорщина) 2:0, Вікторія (Чехія) 0:3, Левадія (Естонія) 2:2, Брентфорд-B (Англія) 6:1

ВОРСКЛА – ГАНГВОН (Південна Корея) МАТЧ НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ
            Попередні спаринги Ворскли: Сабах (Азербайджан) 3:0, Кайсар (Казахстан) 4:1, Лапі (Косово) 0:2, Арка (Польща) 3:2, Термаліка (Польща, D2) 1:0, Согдіана (Узбекистан) 3:1

Чемпіонат Англії, 24-й тур**
14:30   МАНЧЕСТЕР СІТІ – ЕВЕРТОН 2:0
            Після виснажливої суперечки з «Тоттенгемом» на «Евертон» і нашого Віталія Миколенка (19 ігор, 2 голи) чекав ще більш важкий іспит – зустріч із найсильнішим клубом світу. Команда українця, який відіграв увесь поєдинок, не втримала Ерлінга Голанна, який у двругому таймі відзначився дублем.
17:00   ВУЛВЕРГЕМПТОН – БРЕНТФОРД 0:2
            «Брентфорд» Єгора Ярмолюка (15 ігор) перервав п’ятиматчеву виїзну серію в Прем’єр-лізі без перемог. Українець вийшов на заміну на 69-й хвилині, після чого його команда подваїла свою первагу.
            ЛІВЕРПУЛЬ – БЕРНЛІ 3:1
            ЛУТОН – ШЕФФІЛД ЮНАЙТЕД 1:3
            ТОТТЕНГЕМ – БРАЙТОН 2:1
            ФУЛГЕМ – БОРНМУТ 3:1
            У першому колі «Борнмут» Іллі Забарного (23 гри) впевнено розібрався з «Фулгемом». Зараз, коли команди билися за шість очок, гості не зуміли втримати господарів. Захисник збірної України вийшов в стартовому складі та провів на полі весь поєдинок.
19:30   НОТТІНГЕМ ФОРЕСТ – НЬЮКАСЛ 2:3

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур***
15:00   АЛАВЕС – ВІЛЬЯРЕАЛ 1:1
17:15   РЕАЛ СОСЬЄДАД – ОСАСУНА 0:1
19:30   РЕАЛ – ЖИРОНА 4:0
            Битва за лідерство в Примері не вийшла. «Жирона» Віктора Циганкова (19 ігор, 4 голи, 3 асисти) та Артема Довбика (22 гри, 14 голів, 6 асистів) нічого не змогла заподіяти «Реалу» Андрія Луніна (12 ігор, 5 «на нуль», 6 пропущених м’ячів) – 0:4. Всі українці вийшли в стартовому складі - Довбик та Циганков були замінені на 70-й хвилині...
22:00   ЛАС-ПАЛЬМАС – ВАЛЕНСІЯ 2:0
            «Валенсія» дозволила супернику відсвяткувати перемогу та наздогнати себе у турнірній таблиці. Форвард «кажанів» Роман Яремчук (16 ігор, 2 голи), який відзначився тиждень тому, потрапив у заявку, але на полі так і не з'явився.

19:15   ЮНІОН – ВЕСТЕРЛО 2:2. Чемпіонат Бельгії. 25-й тур
            Слідом за «Генком» Едуарда Соболя лідер першості «Юніон» проекзаменував «Вестерло» Сергія Сидорчука (19 ігор, 1 гол, 1 асист). Гості, які баражують на межі вильоті, зуміли відібрати очки у господарів. Українець вийшов у стартовому складі та залишив поле на 69-й хвилині.

21:00   ЛЕХ – ЗАГЛЕМБЕ 2:0. Чемпіонат Польщі, 20-й тур
            «Заглембе» Сергія Булеци (18 ігор, 1 гол, 4 асисти) невдало почав офіційний ігровий рік із непростого виїзного іспиту – суперечки з одним із претендентів на медалі. Українець з'явився на полі на 82-й хвилині.