ТМ. Ворскла – Лапі (Косово) 0:2

Полтавська «Ворскла» провела третій спаринг у рамках турецького збору, поступившись «Лапі» (Косово) 0:2. Обидва м'ячі влетіли у ворота нашої команди у середині першого тайму.

Цікаво, що в обох голах взяв учать колишній гравець «Ворскли» Ахмед Янузі: у першому випадку він віддав гольовий пас на партнера, а другий гол уже оформив особисто.

Раніше «Ворскла» здобула у Туреччині дві великі перемоги, перегравши «Сабах» з Азербайджану (3:0) та «Кайсар» з Казахстану (4:1).

Наступну контрольну гру полтавці проведуть 30-го січня проти «Насафа» (Узбекистан).

ВОРСКЛА – ЛАПІ – 0:2
«Ворскла» 1 тайм: Ісенко, Корнієнко, Чеснаков, Рамірес, Пердута, Толі, Галас, Кане, Челядін, Крупський, Ковталюк.
«Ворскла» 2 тайм: Домолега, Бацула, Пердута, Рамірес, Крупський, Скляр, Прус, Степанюк, Нестеренко, Островський, Феліпе.

22 січня 2024 18:07