Сьогодні 19 вересня 2024 р.

Результати матчів суботи, 15 квітня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, ігор за участю українських команд і легіонерів, Інтернет- і ТБ-трансляції на вітчизняних каналах.

ЕВЕРТОН – ФУЛГЕМ 1:3
            «Евертон» Віталія Миколенка (30 ігор) зазанав чергової поразки. Миколенко відіграв увесь матч.
            САУТГЕМПТОН – КРІСТАЛ ПЕЛЕС 0:2
            ТОТТЕНГЕМ – БОРНМУТ 2:3
            ЧЕЛСІ – БРАЙТОН 1:2
            Михайло Мудрик (10 ігор, 2 асисти) відіграв увесь матч і оформив асист.

14:30   ГІБЕРНІАН – ГАРТС 1:0. Чемпіонат Шотландії, 32-й тур
            Після чотирьох поспіль поразок «Гіберніан» Миколи Кухаревича (15 ігор, 5 голв, 1 асист) зібрався і переміг. Кухаревич вийшов на заміну на 75-й хвилині.

16:00   КРАКОВІЯ – РАДОМЯК 3:0. Чемпіонат Польщі, 28-й тур
            З середини лютого «Краковія» Євгена Коноплянки (20 ігор, 1 гол, 2 асисти) не здобувала перемог. І ось нарешті щось змінилось. Коноплянка вийшов в старті та був замінений на 90+9-й хвилині.

16:00   МЕЦ – БОРДО 3:0. Чемпіонат Франції. Ліга 2, 31-й тур
            «Бордо» Данила Ігнатенка (29 ігор, 2 голи, 1 асист) поступилось конкуренту в боротьбі за друге місце. Ігнатенко відіграв увесь матч

18:00   ОСІЄК – ЛОКОМОТИВА 2:2. Чемпіонат Хорватії, 29-й тур
            «Осієк» Євгена Чеберка (14 ігор) – поки третій, але на «бронзу» серйозно претендують ще чотири клуби. Чеберко участі в матчі не приймав.

20:00   СПАРТА – СЛАВІЯ 3:3. Чемпіонат Чехії, 27-й тур
            «Славія» Тараса Качараби (17 ігор, 1 гол) зіграла унічию в столичному дербі. Качараба участі в матчі не приймав.

21:45   ВЕСТЕРЛО – БРЮГГЕ 0:0. Чемпіонат Бельгії, 33-й тур. Трансляція – Setanta Sports Ukraine +
            «Брюгге» Романа Яремчука (22 гри, 2 голи, 3 асисти) продовжує боротьбу за топ-4. Яремчук вийшов на заміну на 83-й хвилині.