Італія, 30-й тур. Болонья – Мілан 1:1

«Россонері» посеред тижня зуміли здолати «Наполі» (1:0) у першому поєдинку 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Стефано Піолі, вочевидь, зробив ставку саме на матч-відповідь, який відбудеться вже 18 квітня, адже провів тотальну ротацію на дуель з «Болоньєю» – з гравців, які протистояли неаполітанцям, у старті вийшов лише Меньян.

Це конвертувалось у пропущений гол вже на 33 секунді. Пош пробрався флангом і прострілив, Сансоне розстріляв кіпера. Це був єдиний удар у площину за перший тайм.
«Мілан» зумів переломити хід поєдинку й затиснув візаві. Зрівняти рахунок вдалось на 40 хвилині. Побега вдало зіграв на підбиранні й потужно пробив зльоту. М'яч від стійки влетів у ворота.

По перерві ситуація не змінилась. «Россонері» переважали за гострими моментами, але вирвати перемогу їм не вдалось. Фінальний свисток зафіксував сенсаційну нічию.
«Мілан» набрав 53 очки, хоч втратив нагоду вийти на 3-тє місце.