Сьогодні 21 вересня 2024 р.

Результати матчів неділі, 20 березня

«Футбольний клуб»

Топ-чемпіонати, кубкові пристрасті, матчі за участю українських легіонерів – розклад, відео- та ТВ-трансляції.

18:30   ТОТТЕНГЕМ – ВЕСТ ГЕМ 3:1
            «Вест Гем» Андрія Ярмоленка (13 ігор, 1 гол) поступився у лондонському дербі. Ярмоленко, який у двох матчах поспіль забивав, вийшов на заміну на 56-й хивлині. Через п'ять хвилин Ярмоленко міг вирівняти становище, але після його удару м'яч просвистів за лічені сантиметри від лівої стійки воріт суперника.

Кубок Англії, чвертьфінали
14:30   КРІСТАЛ ПЕЛАС – ЕВЕРТОН 4:0
             Віталій Миколенко (3 гри в кубковому турнірі) потрапив у заявку, але на полі так і не з'явився.
17:00   САУТГЕМПТОН – МАНЧЕСТЕР СІТІ 1:0
            «Сіті» Олександра Зінченка (3 гри в кубковому турнірі) без особливих проблем дістався до півфінальної стадії. Українець вийшов на заміну на 82-й хвилині.

13:30   ВЕНЕЦІЯ – САМПДОРІЯ 0:2
             «Сампдорія» Владислава Супряги (1 гра) перервала серію з трьох поразок.
16:00   ЕМПОЛІ – ВЕРОНА 1:1
            ЮВЕНТУС – САЛЕРНІТАНА 2:0
19:00   РОМА – ЛАЦІО 3:0
21:45   БОЛОНЬЯ – АТАЛАНТА 0:1
             «Аталанта» Руслана Малиновського (24 гри, 6 голів, 2 асисти), який пропускав поєдинок, здобула перемогу завдяки голу 18-річного Мустафи Сіссе та повернулася у єврокубкову зону.

14:30   БРЮГГЕ – ГЕНК 3:1. Чемпіонат Бельгії, 32-й тур
            «Брюгге» Едуарда Соболя (21 гра, 1 гол, 2 асисти) довів переможну серію в чемпіонаті до шести зустрічей. Українець увесь матч провів на лаві запасних.

18:05   ШИБЕНИК – ОСІЄК 0:3. Чемпіонат Хорватії, 28-й тур
             «Осієк» Євгена Чеберка (12 ігор) повернувся на переможну ходу та наздогнав загребське "Динамо", що очолює таблицю. Українець вийшов у стартовому складі та відіграв весь поєдинок.

16:00   СЛАВІЯ – ЧЕСЬКЕ БУДЕЙОВІЦЕ 1:0. Чемпіонат Чехії, 26-й тур
            «Славію» Тараса Качараби (17 ігор, 1 гол) та Максима Таловеров здобула перемогу та тепер відстає від лідируючої «Вікторії» на один пункт. Качараба не потрапив у заявку, а ось Таловеров вийшов у основі, але на прикінці поєдинку отримав повторне попередження та залишив команду в меншості.

19:15   ЛЕГАНЕС – СПОРТІНГ ХІХОН 1:1. Чемпіонат Іспанії. Сегунда, 32-й тур
             «Спортінг» Василя Кравця (27 ігор, 1 гол, 2 асисти) та Богдана Милованова (21 гра, 1 гол) перервав серію з 4-х поразок поспіль. З українців у заявку попав лише Милованов, який відіграв увесь матч.

19:30   АЕК – ПАОК 0:1. Чемпіонат Греції, 28-й тур
            АЕК Євгена Шахова (20 ігор, 1 гол) замикає чільну трійку. ПАОК – другий і тепер має на 12 очок більше. Євген потрапив у заявку, але на полі не з'явився.

19:30   ГЕНТ – АНДЕРЛЕХТ 1:0. Чемпіонат Бельгії, 32-й тур
            «Гент» Романа Безуса (20 ігор, 3 голи, 4 асисти) здобув перемогу та наздогнав за очками «Андерлехт» Богдана Михайличенка (11 ігор). Украхнцы розпочали поэдинок на лавы для запасних, а на полы лише в компенсований час вийшов Безус.

20:00   БЕНФІКА – ЕШТОРІЛ 2:1. Чемпіонат Португалії, 27-й тур
            «Бенфіка» Романа Яремчука (18 ігор, 6 голів, 3 асисти) йде третьою та продовжує гонитву за «Порту» і «Спортінгом». Український форвард вийшов з перших хвилин і за рахунку 2:0 на користь господарів був замінений на 63-й хвилині.