Гвардіол
Новоа
Кампл

Матч розпочався!

16' - Швед (16)! У простій ситуації голкіпер Лейпцига Гулачі втрачає контроль над м'ячем, дарує його Шведу, який метрів з 25 спокійно вражає порожні ворота.

Свисток арбітра. Перерва

Трішки статистики. Лейпциг - Шахтар. Удари - 4:1 (в площину - 1:1, мимо - 2:0, блоковані - 1:0), кутові - 5:1, передачі - 328:189, точні - 274:154, офсайди - 2:0. Володіння - 59%:41%.

Другий тайм стартував

46' - Хальстенберг пішов, Раум вийшов (Лейпциг)

50' - Конопля (Шахтар)

57' - Сімакан (Лейпциг)! Захисник підключився до атаки і після комбінації-віяла вгатив м'яч у ближню дев'ятку.

58' - Швед (Шахтар)! Гірники відповідають відразу! Мудрик зліва віддає на партнера, і Мар'ян, пробиваючи з лінії карного майанчика, за допомогою рикошета від ноги Орбана знову виводить гостей вперед!

60' - Трубін (Шахтар)

61' - Мудрик (Шахтар)

61' - Сімакан (Лейпциг)

62' - Швед пішов, Петряк вийшов (Шахтар)

62' - Бондаренко пішов, Джурасек вийшов (Шахтар)

70' - Шлагер і Вернео пішли, Хенрікс і Форсберг вийшли (Лейпциг)

70' - Зубков пішов, Траоре вийшов (Шахтар)

76' - Мудрик (Шахтар)!!! Показова контрака Джурасек - Судаков - Мудрик завершується влучним ударом нашого вінгера!

82' - Лаймер пішов, Айдара вийшов (Лейпциг)

85' - Траоре (Шахтар)! Ще одна контратака, і цього разу Мудрик асистує джокеру Йовичевича!

86' - Степаненко пішов, Кривцов вийшов (Шахтар)