Сьогодні 16 жовтня 2024 р.

Відбір ЧЄ-2025 (U17). Україна – Бельгія 1:2. Да Сілва засмутив синьо-жовтих

У заключному поєдинку першого кваліфікаційного раунду Євро-2025 юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2008 року народження) зустрічалася з Бельгією.

Синьо-жовті достроково вийшли до другого раунду, здобувши перемоги над Косовом (4:2) та Казахстаном (3:0). Сьогодні в Генку підопічні Юрія Мороза сперечалися за першу сходинку в групі з господарями з Бельгії.

На 9-й хвилині суперники вийшли вперед – Мутеба поставив корпус і з лінії штрафного влучно пробив у кут. Українці мали свої моменти, зокрема поруч зі стійкою пробив Калюжний, удар Зубрія потягнув кіпер, неточними були спроби Сливи й Зудіна. Своєю чергою в бельгійців двічі перевірив Крапівіна Мутеба.

На старті другого тайму Петровський здалеку поцілив у площину. Бельгійці відповіли влучанням Фернандеса в стійку. На 59-й хвилині синьо-жовті зрівняли рахунок – Зудін зіграв на добиванні після удару Шишкевича. Пізніше загрожували воротам господарів Шишкевич, Слива і Джурабаєв – Еверс усе відбивав. Затим був подвійний сейв Крапівіна після ударів суперників.

Утім, на 90-й хвилині да Сілва влучним ударом із-за меж штрафного приніс бельгійцям перемогу – 2:1. Тож українські юнаки з другого місця в групі проходять у другий раунд відбору, жеребкування якого відбудеться в грудні.