Сьогодні 16 жовтня 2024 р.

Євро-2025 (U-17): Україна здобула другу перемогу у першому раунді відбору

Юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2008 року народження) в другому поєдинку першого кваліфікаційного раунду Євро-2025 зустрілася з Казахстаном.

У першому матчі відбірного міні-турніру в Бельгії підопічні Юрія Мороза здобули вольову перемогу над Косовом (4:2). Сьогодні ж в Ейпені їм протистояв Казахстан.

У першому таймі синьо-жовті володіли ігровою і територіальною перевагою, створили багато моментів, однак м'яч вперто не йшов у ворота суперника. Удари Залипки, Мельника, Зудіна та Люсіна або йшли у порожнечу, або чудово грав голкіпер казахстанців.

У другому таймі довгий час ситуація була дзеркальною, але тільки до 69-ї хвилини. Після неї збірна України продемонструвала ударні чотири хвилини. Спочатку Іван Андрейко відкрив рахунок у зустрічі. Ще через три хвилини Арсен Залипка подвоїв перевагу українців, а ще через хвилину Мухаммад Джурабаєв втретє розписався у воротах Алдашева.

Після цього наша команда заспокоїлася і спокійно довела поєдинок до перемоги — 3:0. Якщо ввечері Бельгія не програє Косову, синьо-жовті достроково вийдуть до другого раунду.

Свій наступний матч у кваліфікації Євро-2025 (U-17) збірна України проведе 15 жовтня проти команди Бельгії.

Україна (U-17)  Казахстан (U-17)  3:0 (0:0)
Голи: Андрейко (69), Залипка (72), Джурабаєв (73).
Україна U-17: Хадасевич, Мельник (Соломон, 46), Милокост (Ткаченко, 46), Онищук, Залипка, Люсін, Петровський, Кутя (Джурабаєв, 61), Андрейко (Шишкевич, 81), Зудін, Зубрій (Меншиков, 81).
Казахстан U-17: Алдашев, Канесбеков, Нурбулат (Валікхан, 74), Калієв (Ісмагулов, 46), Джеханбек, Калікулов, Нургалі, Сатпаєв (Оринбассар, 70), Петрик (Смаков, 84), Бекболат (Артурулі, 74), Трубін.
Попереджені: Кенесбеков (13), Нурболат (61).

Час початку матчів – київський.

До другого раунду відбору вийдуть по дві найкращі команди кожної групи. Після цього 28 учасників навесні 2025 року в семи групах Ліги А боротимуться за сім путівок до фінального турніру, який улітку проДо другого раунду відбору вийдуть по дві найкращі команди кожної групи. Після цього 28 учасників навесні 2025 року в семи групах Ліги А боротимуться за сім путівок до фінального турніру, який улітку пройде в Албанії. Збірна господарів отримала перепустку на форум автоматично, хоча й візьме участь у кваліфікації.

12 жовтня 2024 17:05