Сьогодні 23 вересня 2025 р.

«Минай» – про причини перенесення гри з «Динамо»

«Минай» виступив із роз'ясненням щодо зміни місця проведення поєдинку 17-го туру Прем'єр-ліги проти київського «Динамо».

«Причина перенесення матчу в Київ – різке збільшення кількості хворих на COVID-19 в нашій області. У п’ятницю, 5 березня, тільки в Ужгороді був встановлений антирекорд з кількості інфікованих за добу.

У зв’язку з цим, регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Закарпатській ОДА екстрено ухвалила рішення ввести на території області «червону зону» з усіма відповідними обмеженнями. У зв’язку з тим, що матч відбудеться без вболівальників і що це домашня гра для Динамо, було ухвалено рішення провести матч в Києві», – йдеться у тексті прес-служби Миная на офіційному сайті.

До слова, попередньо зустріч мала відбутись на стадіоні «Авангард» в Ужгороді, адже під час першого кола закарпатці погодились провести свій домашній матч у Києві. Тепер поєдинок пройде на НСК «Олімпійський» 7 березня, початок о 14:00.

undefined

6 березня 2021 14:10







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, 6-й тур. Шахтар – Зоря. Огляд матчу

 

22 вересня 2025 21:00

Україна, 6-й тур. Динамо – Олександрія. Огляд матчу

 

22 вересня 2025 18:30

Україна, 6-й тур. Оболонь – Карпати. Огляд матчу

 

22 вересня 2025 16:25