Сьогодні 28 вересня 2024 р.

УПЛ, 8-й тур

Статті

Карпати – Полісся 1:3. Україна, 8-й тур. Хто зупинить Назаренка та Гуцуляка?

Виконавська майстерність футболістів «Полісся» стала головним чинником виїзної перемоги команди.

28 вересня 2024 20:02

УПЛ-2024/25, 8-й тур. Матчі, таблиця, локації, трансляції, відео

«Футбольний клуб»

«Олександрія» з «Поліссям» здобули звитяги, опанувавши два перші місця. Чим у неділю відповість «Динамо»?

28 вересня 2024 19:50

ЛНЗ – Чорноморець 1:1. Україна, 8-й тур. Про необхідність грати до свистка

Передчасне виключення з гри вартувало господарям двох очок, а ось гості діяли до кінця і уникли поразки.

28 вересня 2024 17:51

Кривбас – Олександрія 0:1. Україна, 8-й тур. Переможний мінімум

Гол Філіппова в компенсований час першого тайму приніс сенсаційному лідерові сезону чергові три очки.

28 вересня 2024 15:07

Верес – Шахтар 1:1. Україна, 8-й тур. Кльоц шокував фаворита

Пропустивши першими у середині другого тайму, господарі в підсумку ледве не вирвали перемогу.

27 вересня 2024 20:10

Поздєєв: «Очікувати від «Колоса» зараз бути в топ-5 трошки наївно»

Головний тренер «Колоса» розповів про нову сторінку в історії клубу з Ковалівки, який зайшов в процес перебудови.

25 вересня 2024 09:00

Новини

28 вересня 2024

Назаренко: «Якщо «Полісся» йтиме від матчу до матчу з таким настроєм, як сьогодні, то може претендувати на найвищі місця» 21:37

Ашур: «Зовнішні умови робили гру не такою, як мені хотілося, але це мої проблеми» 21:23

Україна, 8-й тур. Кривбас – Олександрія. Анонс матчу 13:15

Стало відомо, чому замінили капітана «Вереса» у грі з «Шахтарем» 13:13

Україна, 8-й тур. Карпати – Полісся. Анонс матчу 11:30

Україна, 8-й тур. ЛНЗ – Чорноморець. Анонс матчу 11:16

27 вересня 2024

Кожухар: «Установка на «Шахтар» була дуже проста: проявити максимум і показати мужність» 23:12

Пушич: «Гра з «Вересом» не була складною, «Шахтар» зробив її такою» 22:48

Відомі строки відновлення Себальйоса 22:24

Шандрук: «Верес» терпів і міг навіть розраховувати на більше» 22:01

«Минай» підсилився центрбеком «Вереса» 21:37

УПЛ, 8-й тур. Початок гри «Верес» – «Шахтар» затримано на 20 хвилин 18:04

Україна, 8-й тур. Верес – Шахтар. Анонс матчу 17:20

Сергій Косовський: «Батько завжди дає важливі поради. Поговоримо й про матч із «Динамо» 17:17

Дедух: «У «Динамо» була складна дорога після Ліги Європи, але не можу сказати, чи допоможе це «Лівому Берегу» 16:53

Климчук: «За півроку відновлення я змінив підхід до тренувань» 14:07

«Лівий Берег» – «Динамо»: ситуація з дискваліфікаціями 12:33

Бізімана: «Кривбас» – «Олександрія» – це своєрідне дербі» 12:09

Сарапій відновив тренування у загальній групі «Полісся» 11:22

Шарай: «Усе можливо. «Верес» уже відбирав очки в «Шахтаря» в минулому сезоні» 10:11

26 вересня 2024

Карабін: «Рух» зараз у хорошому настрої» 16:42

Пономарьов: «Колос» це непроста команда. Треба дуже серйозно налаштовуватись на цю гру» 12:06

25 вересня 2024

Назаренко лідирує у рейтингу УПЛ за системою гол+пас 19:45

Суддівські призначення на матчі 8-го туру УПЛ 16:10

24 вересня 2024

Цуріков: «Перемога над «Зорею» додасть нам упевненості перед поєдинком із «Рухом» 10:15