Сьогодні 25 червня 2026 р.

Федык: «Не хватило времени, чтобы вырвать победу у «Ингульца»

Головний тренер «Руху» Іван Федик поділився своїми враженнями після матчу з «Інгульцем» (2:2).

– Гра складалася для нас непросто. Пропустили з пенальті у першому таймі. Все ж ми володіли перевагою на полі, відтак, нам вдалося зрівняти рахунок та вийти вперед, коли ми були в більшості. Після того пропустили незрозумілий гол. Не вистачило часу, щоб вирвати перемогу. У мене немає жодних претензій до футболістів. Чи є кредит довіри від керівництва? Не знаю. Далі потрібно підготувати команду до матчу з «Маріуполем».

8 листопада 2020 18:34







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00