Сьогодні 5 серпня 2025 р.

Бартулович: «Дамо бій «Динамо»! Нема чого боятися!»

«Інгулець» після розставання з екс-тренером Сергієм Лавріненком готується до перенесеного матчу першого туру Прем’єр-ліги проти «Динамо» під керівництвом нового наставника.

36-річний Младен Бартулович через десять місяців після закінчення кар'єри готується написати нову сторінку у своїй футбольній біографії. Один із культових легіонерів в історії чемпіонату України вчора провів перше тренування як в.о. головного тренера «Інгульця» та поділився думками про майбутній матч проти київського «Динамо»:

«Треба піднімати голову. Розберемо цю гру (проти «Металіста 1925» у 13-му турі чемпіонату України – прим.ред.), забудемо її і готуватимемося до матчу з «Динамо». Є час відновитись, є час підготуватися, є час зализати рани. Дамо бій «Динамо»! Нема чого боятися! Виходитимемо і гратимемо».

Хорват отримав шанс проявити себе від президента клубу Олександра Поворознюка, який після поразки «Металісту 1925» (1:2) прийняв рішення розпрощатися з Сергієм Лавріненком, який за шість років підняв команду з Другої ліги до УПЛ.

В Україні Бартулович за свою кар'єру виступав за «Дніпро», «Кривбас», «Арсенал», «Карпати», «Ворсклу», «Волинь» та «Інгулець».

«Інгулець» набрав сім очок у 11-ти матчах поточного сезону та посідає останнє місце у турнірній таблиці УПЛ. Перенесений матч проти «Динамо» відбудеться 17 листопада. Початок – 13.00.

15 листопада 2022 11:26







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, 1-й тур. Металіст 1925 – Оболонь. Огляд матчу

 

04 серпня 2025 20:20

Україна, 1-й тур. Карпати – Полісся. Огляд матчу

 

03 серпня 2025 22:41

Україна, 1-й тур. Епіцентр – Шахтар. Огляд матчу

 

03 серпня 2025 19:00