Сьогодні 31 січня 2026 р.

«Ворскла» отримала дозвіл проводити матчі в присутності глядачів

Полтавська «Ворскла» офіційно оголосила, що матч 19-го туру Української Прем'єр-ліги проти рівненського «Вереса» пройде за підтримки глядачів на трибунах.

Враховуючи всі вимоги регламенту щодо проведення матчів УПЛ під час дії воєнного стану на всій території України, клуб виконав всі умови організації заходів безпеки глядачів на трибунах і всіх учасників футбольного матчу. У результаті цього було отримано дозвіл на проведення офіційних зустрічей на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського сезону 2023/2024 з глядачами, кількість яких не перевищуватиме 1000 осіб.

Всі кошти, отримані від проведення матчів на домашній арені «Ворскли», обіцяють спрямувати на допомогу Збройним силам України. Наразі один уболівальник може придбати лише один квиток.

27 лютого 2024 17:43







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Динамо - Кауно Жальгіріс (Литва). Огляд матчу

 

30 січня 2026 15:30

Михавко: травля Бражка, амбіції Динамо, сім'я, брат-футболіст і ким би був, якби не футбол

 

27 січня 2026 10:30

Шапаренко продовжив контракт із Динамо

 

26 січня 2026 09:00