Сьогодні 3 серпня 2025 р.

«Динамо: гольові рекорди Ваната та Буяльського

У неділю, 4-го червня, виїзним поєдинком проти харківського «Металіста 1925» завершився черговий сезон в український Прем’єр-лізі для київського «Динамо». Він став особливим для двох гравців столичної команди – півзахисника Віталія Буяльського та нападника Владислава Ваната, яким вдалося встановити особисті рекорди результативності.

Зокрема, Віталій Буяльський вперше у своїй кар’єрі забив більше дев’яти м’ячів у чемпіонаті України протягом одного сезону, таким чином, встановивши особистий рекорд – 12 влучних «пострілів» у 27-ми матчах в УПЛ (Буяльський провів на полі 2342 хвилини ігрового часу). Крім того, в активі Віталія ще 4 результативні передачі.

Нагадаємо, Буяльський забивав по 9 м’ячів у сезонах 2019/20 та 2021/22. Усього на його рахунку 50 голів у внутрішньому чемпіонаті.

– Навіть не знаю, що саме призвело до покращення моєї результативності, – відзначив Віталій після того, як забив свій 10-й м’яч. – Швидше за все, усе в комплексі – і готуватися почав правильніше, і грати став ближче до нападу, і везіння свою роль зіграло. Так виходить, що частіше перебуваю у штрафному майданчику, тож і моментів маю більше. Я не зациклююсь на кількості забитих м'ячів – уже багато разів про це говорив. Для мене головне – щоби перемагала команда. Пріоритет – це командні результати.

 


Владислав Ванат провів свій другий повноцінний сезон в УПЛ (минулого року він виступав на правах оренди за одеський «Чорноморець») і одразу також встановив планку результативності достатньо високо – на його рахунку теж 12 забитих м’ячів у 25-ти матчах. Цей показник дозволив йому стати найкращим бомбардиром «Динамо» у сезоні 2022/23. Ванату для цього досягнення знадобилося 1644 хвилини. Також на рахунку Владислава 4 асисти у нинішньому чемпіонаті.

– Звісно, приємно стати найкращим бомбардиром команди у сезоні але, зізнаюся, хотілося більшого, та через дискваліфікацію, на жаль, не вийшло збільшити кількість своїх голів, – прокоментував своє досягнення Ванат. – Думаю, в останніх поєдинках міг би відзначитися ще, адже серйозно готувався та був впевненим у тому, що ще заб’ю та покращу свою статистику. Але, в цілому, вважаю, мій перший сезон в «Динамо» пройшов непогано. Це все завдяки команді. Певну планку для себе встановив, тож майбутньому постараюся лише покращувати та перевершувати цей результат.

5 червня 2023 17:17







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Шовковський – про першу перемогу Динамо в новому сезоні УПЛ

 

02 серпня 2025 23:51

Україна, 1-й тур. Зоря – ЛНЗ. Огляд матчу

 

02 серпня 2025 21:11

Україна, 1-й тур. Верес – Динамо. Огляд матчу

 

02 серпня 2025 19:09