Шандрук: «Дождались своего шанса»

Захисник «Волині» Олег Шандрук поділився враженнями від матчу з «Ворсклою»:
– Олег, чи була сьогоднішня гра до першого забитого голу?
– Після того, як перший тайм закінчився нульовою нічиєю, то мені також здалося, що виграє той, хто першим заб’є. А за моментами гра була рівною.
– Які зміни Анатолій Демяненко вніс у перерві?
– Попросив нас грати так само уважно, як у першому таймі, трохи більше «опуститися» на свою половину та шукати шанси в контратаках. Як бачите, ми свій шанс таки відшукали.
– Тебе сьогодні налаштовували більшу увагу приділяти опорній зоні, а в атаку ходити не часто?
– Мав діяти по ситуації, в парі із Володею Аржановим. Намагався підключатися, коли була нагода.
– Стан поля вніс корективи у гру?
– Воно було занадто м’яким. Дивно – м’яким, але не вологим, бо піском присипане. Тому особливо в кінці матчу відчувалося, що воно занадто грузьке.
– Чи впливали на наших гравців поразки в двох попередніх матчах?
– Ми ж не для себе граємо у футбол. Тобі розуміємо реакцію вболівальників, керівництва команди та преси на поразки в попередніх матчах. Кожен зробив для себе потрібні висновки. Шкода, що були на п’ятому місці, але не скористалися шансом на ньому закріпитися. Будемо сподіватися на останній матч.
24 листопада 2012 18:04