Сьогодні 22 червня 2026 р.

«Чорноморець» може підписати екс-гравця «Шахтаря»

«Чорноморець» може підписати контракт з колишнім захисником «Шахтарем» Богданом Бутком. Про це повідомляє Профутбол Digital.

Додамо, що одесити розглядали варіант із 31-річним українцем ще у зимове міжсезоння, але відмовилися тоді через травму футболіста.

Нагадаємо, востаннє Бутко виходив на поле у травні 2021-го року, коли на правах оренди виступав за турецький «Ерзурумспор». На його рахунку 10 матчів без результативних дій. Наразі екс-захисник збірної України перебуває у статусі вільного агента.

20 червня 2022 18:01







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38