Сьогодні 8 вересня 2024 р.

«Динамо» – «Рух» – 2:0: числа та факти

В рамках 15-го туру VBET Ліги київське «Динамо» вдома перемогло львівський «Рух» – 2:0. Пропонуємо вам ознайомитися з найцікавішими цифрами та фактами матчу.

· 6-й матч «Динамо» та «Руху» в УПЛ. Баланс усіх ігор: +5=1-0, м’ячі – 13:1.

· Динамівці на своєму полі в матчах з «Рухом» і далі очок не втрачають та голів не пропускають: 3 перемоги, м’ячі – 8:0.

· «Динамо» забиває 1100-й домашній гол в УПЛ – після удару Олександра Тимчика.

· Завершилася програшна домашня клубна антирекордна серія «Динамо», яка тривала 2 гри в УПЛ.

· Перервався домашній безгольовий серіал «Динамо» в чемпіонаті, який тривав 186 хвилин.

· Віталій Буяльський у складі «Динамо» провів 200-й матч в чемпіонатах України, ставши 11-м гравцем, який підкорив цей гвардійський рубіж.

· «Динамо» при Олександру Шовковському провело 10-й матч в УПЛ: +8=1-1, м’ячі – 24:7.

· 1-й гол в УПЛ у складі «Динамо» провів Владислав Кабаєв (у 29-й грі).

· Рекордний в УПЛ 490-й «сухий» матч «Динамо».

· 90-й матч в чемпіонатах провів Георгій Бущан, в тому числі 44-й без пропущених голів.

· 30-й матч в УПЛ у складі «Динамо» відіграв Владислав Дубінчак.

· 17-й матч у чемпіонатах у статусі капітана «Динамо» провів Віталій Буяльський, наздогнавши за цим показником Тараса Михалика.

· 1-й в УПЛ матч «Динамо» за участю арбітра Володимира Новохатнього (Черкаси).

· 135-й раз «Динамо» перемагає в чемпіонатах України з рахунком 2:0, в тому числі 76-й раз на своєму полі.

27 листопада 2023 09:47