Сьогодні 22 червня 2026 р.

Збірники, Вербич, Кендзьора та Супряга приєдналися до «Динамо»

Учора ввечері, після повернення до готелю з товариського благодійного матчу з «Лозанною», на гравців «Динамо» чекав приємний сюрприз.

На рецепції їх вже очікували збірники національної команди України, легіонери Беньямін Вербич і Томаш Кендзьора, які повернулися з оренди у польських клубах, а також гравець молодіжної збірної України Владислав Супряга.

Тепер, після возз'єднання команди, «Динамо» готуватиметься до матчів другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти турецького «Фенербахче» у повному складі. Уже через два дні, 2 липня, «біло-сині» проведуть наступний контрольний матч на зборі в Швейцарії – проти «Сьйону».

30 червня 2022 09:00







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38