ТМ. Зоря – МТК (Угорщина) 1:1. Перший спаринг луганчан

Луганська «Зоря» провела перший товариський матч на зборах у Словенії, в якому зустрілася з угорським клубом МТК.

Угорська команда відкрив рахунок на 3-й хвилині. За луганців гол забив Ігор Кирюханцев на 44-й хвилині матчу. Спаринг завершився унічию з рахунком 1:1.

Зоря в липні 2024 року запланувала проведення ще 5 матчів. 7 липня опонентом стане «Бельтінці» (Словенія), 8 липня луганська команда зіграє з клубом «Зрінськи» (Боснія та Герцеговина). 14 липня буде проведений спаринг проти «Мури» (Словенія). 19 липня суперником стане «Локомотива» (Хорватія), 23 липня луганська команда зустрінеться з «Аль-Раед» (Саудівська Аравія).

ЗОРЯ (Луганськ, Україна) – МТК (Будапешт, Угорщина) – 1:1
Кирюханцев (44) – ? (3).
Зоря: Сапутін (Мацапура, 46), Батагов, Джордан, Вантух (кап) (Жуніньо, 46), Гусєв (Тронтель, 46), Башич (Гулько, 73), Волошин (Дришлюк, 46), Мічін (Хахльов, 46), Кирюханцев (Слесар, 66), Антюх (Писаренко, 66), Ндур (Бугай, 46).

3 липня 2024 09:29