Сьогодні 12 листопада 2025 р.

Українці «Фехервара» отримали нового головного тренера

«Фехервар» оголосив про призначення головним тренером команди Міхаеля Бориса. Контракт з 46-річним німецьким тренером підписаний до кінця сезону-2021/22 з опцією продовження.

Останнім клубом Бориса був данський «Сеннерьюск». Раніше він також головним тренером угорського МТК, а до цього входив до тренерських штабів кількох німецьких клубів та молодіжної збірної Угорщини.

«Я дуже щасливий бути головним тренером клубу з такою довгою історією. Ми багато консультувалися з керівництвом «Фехервара» перед угодою, але це було нескладне рішення, оскільки ми говоримо про клуб, який в останні роки домігся успіху як всередині країни, так і за кордоном», - цитує Бориса прес-служба клубу.

На даний момент «Фехервар» займає четверте місце в чемпіонаті Угорщини, набравши 29 очок в 20 матчах.

Нагадаємо, що кольори угорської команди захищають українці Артем Шабанов, Іван Петряк, Богдан Лєднєв та Євген Макаренко.

16 лютого 2022 15:00







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, 12-й тур. Шахтар – Полтава. Огляд матчу

 

09 листопада 2025 20:55

Україна, 12-й тур. Динамо – ЛНЗ. Огляд матчу

 

09 листопада 2025 18:00

Україна, 12-й тур. Олександрія – Полісся. Огляд матчу

 

09 листопада 2025 16:05