Сьогодні 23 червня 2026 р.

Когут: «Раз в неделю обязательно работаю на отбитие пенальти»

Голкіпер «Вереса» Богдан Когут парирував удар Дмитра Білонога з одинадцятиметрової позначки, зберіг свої ворота на замку і допоміг команді святкувати перемогу у поєдинку проти «Минаю» (1:0).

– Гра була важкою. Дуже високою була ціна кожної помилки. Нам потрібні були очки. Я так думаю, більшість вважає нас аутсайдерами чемпіонату. Радий, що вдалося забити і не пропустити.

Щодо пенальті – не маю претензій до дій арбітра. М'яч влучив у руку Роману Мірошнику. Вгадав кут, в який битиме нападник суперника і пощастило, що не було добивання. Завжди працюємо над відбиттям пенальті раз на тиждень.

22 серпня 2021 15:31







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 18.00. Динамо – Жиліна (Словаччина). Товариський матч

 

24 червня 2026 09:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00