Сьогодні 4 лютого 2026 р.

Сапуга: «Те, що «Дніпро-1» лідирує ще нічого не означає»

Хавбек ФК «Рух» Марко Сапуга поділився очікуваннями від матчу сьомого туру УПЛ проти лідера чемпіонату «Дніпра-1», який виграв усі п'ять матчів.

Львів'яни бачать свій шанс у тому, що суперник напередодні провів непростий матч проти «Вадуца» (2:1) у Лізі конференцій, а двох днів може виявитися недостатньо, щоб відновитись після поїздки до Ліхтенштейну.

«Так, «Дніпро-1» зараз є лідером УПЛ. Але я вважаю, що можна зібратися та перемагати їх, чому б ні? Вони зараз перебувають на першому місці, але це ще нічого не означає.

Для нас немає авторитетів, можемо гідно протистояти будь-якому супернику», – цитує гравця клубний сайт ФК «Рух».

19-річний Сапуга цього сезону провів за ФК «Рух» сім матчів, у яких відзначився однією результативною передачею.

14 жовтня 2022 22:51







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Динамо: підготовка до спарингу з Вересом після мінімального перепочинку

 

03 лютого 2026 22:00

ТМ. Динамо - Кауно Жальгіріс (Литва). Огляд матчу

 

30 січня 2026 15:30

Михавко: травля Бражка, амбіції Динамо, сім'я, брат-футболіст і ким би був, якби не футбол

 

27 січня 2026 10:30