Сьогодні 22 червня 2026 р.

Сваток: «Ми дуже скучили за футболом»

Захисник «Дніпра-1» Олександр Сваток поділився враженнями від першого спарингу дніпрян у літнє міжсезоння, в якому український клуб відправив 14 м'ячів у ворота клубу «Чарда» зі Словенії.

«Ми дуже скучили за футболом, тривалий час не грали. Намагалися отримати сьогодні задоволення від гри та виконати цілі, що намітили. Готуємось до кваліфікації Ліги Європи і з кожним днем будемо намагатися набирати кондиції.

Набираємо поступово форму. Ми довго не тренувалися у такому ритмі, тому потребуємо трохи часу, аби набрати найкращі кондиції. На тлі суперника, відверто кажучи, гралося добре. Ми побачили якості, якими володіють нові гравці. Впевнений, що вони нам допоможуть у майбутньому».

10 липня 2022 12:03







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38