Сьогодні 30 липня 2025 р.

Первак: «Лівий Берег» доклав героїчних зусиль»

Головний тренер «Лівого Берега» Віталій Первак поділився враженнями після історичної перемоги над «Чорноморцем» (1:0) у 4-му турі УПЛ, яка стала дебютною для київського клубу в елітному дивізіоні.

«Емоції тільки позитивні. Вдячні Збройним Силам, що маємо можливість грати в футбол, а вболівальники – що мають можливість прийти на стадіон. Тим більше, була така не спокійна ніч, неспокійний день. Команди чекали цієї гри – ми в роздягальні, «Чорноморець» в автобусі не міг доїхати до стадіону.

Щодо гри, емоції вийшли на перший план. Найголовніше – результат. Про гру говорити взагалі не хочеться, тому що помилок було дуже багато. Нас виручав воротар, героїчних зусиль доклала вся команда. Хочеться на цьому поставити крапку. Перша перемога завжди приємна», – сказав наставник в ефірі клубного ютуб-каналу.

27 серпня 2024 09:47







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Металіст 1925 – Боруссія М (Німеччина). Огляд матчу

 

22 липня 2025 22:30

Backstage. Фотосесія нової форми Динамо на сезон-2025/26

 

18 липня 2025 14:00

Більше ніж форма. Ігрові комплекти Динамо на сезон-2025/26

 

17 липня 2025 10:00