Сьогодні 1 вересня 2025 р.

Краснопір: «Це був переломний момент, коли зрозумів, що можу грати»

Форвард «Руха» Ігор Краснопір пригадав свої перші кроки у дорослому футболі.

«Коли я почав грати в професійний футбол вже в першій лізі, я думав, що там грають якісь такі люди, які відрізняються від звичайних людей, щось вони вміють таке, що неможливе. А потім вийшов, пам’ятаю, в своїй дебютній грі проти ЛНЗ, ми тоді зіграли 0:0 в Черкасах, це був 1-й тур. Чесно сказати, я тоді вийшов на поле, це був дебют, я дуже переживав, дуже нервував. Дійсно, для мене це такий історичний момент, можна сказати, в кар’єрі.

Я зрозумів після тієї гри, що спокійно можна грати, тут ніякі монстри не грають – люди звичайні, які помиляються, з якими можна спокійно конкурувати і вигравати. Це переломний момент, коли зрозумів, що можу грати. Тільки більше підштовхувало те, що я хочу покращитися, стати краще, а не грати на цьому рівні.

Коли я прийшов в «Оболонь», професійну команду, дуже відрізнялися швидкості прийняття рішень на полі, фізична підготовка. У мене були такі моменти, що в мене проявлялися моменти дитячого футболу на полі», – цитує Краснопіра телеграм-канал FootballHub.

17 вересня 2024 17:58







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Шовковський: «Наша третя зірка – це зірка військових»

 

31 серпня 2025 21:17

Інтерв'ю динамівців Волошина та Міхавка після перемоги над Поліссям

 

31 серпня 2025 21:14

Україна, 4-й тур. Шахтар – Олександрія. Огляд матчу

 

31 серпня 2025 21:00