Сьогодні 27 червня 2026 р.

Хобленко: «К игре готов на 100 процентов»

Форвард «Дніпра-1» Олексій Хобленко на відкритому тренуванні команди розповів про підготовку до матчу з київським «Динамо».

– Олексій, ти пропустив першу гру команди у новому році через стару дискваліфікацію. Тепер вже повністю готовий допомогти новому клубу?

– Так, чекаю на свій дебют у новій команді. Повністю готовий до гри. Зараз повний сил, так що все добре.

– На зборах ти пропустив кілька днів через хворобу. Як себе зараз почуваєш?

– Зараз відчуваю себе абсолютно нормально, тому готовий до гри на усі сто відсотків.

– Які очікування від гри з «Динамо»?

– Очікуємо позитивного результату, навіть у грі з таким суперником, як «Динамо».

– Як оціните зараз силу СК «Дніпро-1»?

– У нас хороша команда, все ще попереду. Для нас друга частина чемпіонату тільки починається, так що усе покаже час.

26 лютого 2020 15:18







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00